چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

رحمان رضایی: دست‌ های پنهانی وجود دارد تا بازی‌ ها را به سمت و سویی ببرد

رحمان رضایی: دست‌ های پنهانی وجود دارد تا بازی‌ ها را به سمت و سویی ببرد

صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 1 بر 0 صنعت نفت آبادان به پایان رسید.

ایران ورزشی-رحمان رضایی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت:

ما امروز مقابل صنعت نفت آبادان در حد و اندازه‌های خودمان ظاهر نشدیم و به نسبت آن چیزی که من انتظار داشتم تیمم نتوانست خودش را نشان دهد و احساس می‌کنم که با آن شرایط ایده‌آل خودمان فاصله داشتیم.

وی ادامه داد:

خیلی شجاعانه می‌توانم بگویم که ما در 10 دقیقه آخر بازی می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. بالاخره فوتبال است و ما بعد از پنالتی صنعت نفت 2،3 موقعیت خوب به دست آوردیم ولی متاسفانه نتوانستیم استفاده کنیم. به صنعت نفت و سرمربی این تیم تبریک می‌گویم، آنها فوتبال خوبی بازی کردند و تا دقایق 70 از ما برتر بودند. بعد از آن بازی یک مقدار نوسان پیدا کرد و توپ روی دروازه‌ها در حال گردش بود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود:

با توجه به بارش باران تیم‌ها به بازی مستقیم روی آورده بودند. در مجوع می‌توانستیم بهتر باشیم ولی نبودیم. حق و حقوقی که در این فوتبال از ما ضایع شده است را باید دوباره یادآوری کنم که دست‌های پنهانی وجود دارد تا بازی‌ها را به سمت و سویی می‌برد. من به شخصه آلوده این مسائل نمی‌شوم و به هیچ وجه خودم را درگیر این مسائل نمی‌کنم. امروز هم به داور بازی تبریک می‌گویم، بازی سختی را قضاوت کرد ولی یک جاهایی هم می‌توانست بهتر سوت بزند. این شکست را می‌پذیرم و صحبت خاصی ندارم.

رضایی در خصوص اعتراضش در برخی از زمان‌های بازی گفت

یک سری اتفاقات در بازی می‌افتاد و به نظر می‌رسید داور روی توپ‌های 50-50 بد سوت می‌زد. در صحنه‌هایی اتفاقاتی می‌افتاد که من تعجب می‌کردم که این بازی فوتبال است یا نه؟ بازی که ما انجام می‌دهیم تنیس و والیبال نیست و درگیری در آن زیاد است. من در صحنه‌ای از داور کنار پرسیدم که چه اتفاقی افتاد که داور سوت زد؟ دو بازیکن برای توپ به هوا ‌پریدند و وقتی به پایین آمدند داور به نفع حریف  خطا گرفت. یک صحنه و دو صحنه نبود بلکه در چندین صحنه چنین اتفاقی افتاد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.