چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

محسن مسلمان: در شروع بازی نارنجک تمرکز تیم ما را به هم ریخت و فکر کردیم جنگ شده است

محسن مسلمان: در شروع بازی نارنجک تمرکز تیم ما را به هم ریخت و فکر کردیم جنگ شده است

محسن مسلمان، هافبک تیم فوتبال سایپا می گوید در شروع بازی نارنجک بازی ها تمرکز تیم ما را به هم ریخت و فکر کردیم جنگ شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، محسن مسلمان بعد از تساوی سپاهان و سایپا اظهار داشت:

بازی سختی داشتیم، سپاهان تیمی قدرتمند است که همیشه برای قهرمانی در مسابقات شرکت می‌کند. ما هم 3 هفته خیلی خوب داشتیم و آمده بودیم که نتیجه بگیریم.

وی افزود:

در شروع بازی نارنجک بازی ها تمرکز تیم ما را به هم ریخت و فکر کردیم جنگ شده است. تا به خودمان آمدیم گل خوردیم چون تمرکز نداشتیم ولی در نیمه دوم سپاهان هیچ کاری نتوانست انجام دهد و باید بازی را می‌بردیم ولی خدا را شکر توانستیم مساوی کنیم.

هافبک سایپا در خصوص بازی مقابل تیم سابق خود گفت 

هر بازیکنی مقابل تیم سابقش انگیزه های خاص خودش را دارد، البته من خاطرات خوبی از اینجا دارم چون دوستان خیلی خوبی در اصفهان دارم. مسئولان باشگاه هم خیلی به من لطف داشتند ولی فکر می‌کنم امروز عملکرد خوبی داشتم و خوشحالم که یک امتیاز از این دیدار گرفتیم.

مسلمان در خصوص دلایل جدایی اش از سپاهان گفت:

آقای نویدکیا به من گفت دوست دارم در سپاهان بمانی ولی شاید بازی به تو کم برسد. هر منطقی با این حرف می‌گوید که غیر مستقیم از سپاهان برود. من هم با باشگاه صحبت کردم و بدون هیچ مشکلی جدا شدم و خدا را شکر که به سایپا آمدم.

وی در واکنش به این مساله که فرق این فصل با 2 فصل پیش در این مساله بود که به او گفتند کم بازی می‌کنی عنوان کرد:

شرایط تیم ما در آن مقطع این بود که من بازی نکنم چون این خواسته قلعه نویی بود. با آمدن آقای نویدکیا فکر می‌کردم شرایط من خیلی بهتر شود ولی در نهایت ماجرا منجر به عدم همکاری ما شد. من برای تیم سپاهان در طول فصل آرزوی موفقیت می‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.