دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

تاکید مسعود سلطانی فر بر همدلی مجموعه ورزش ایران برای حضور پر قدرت در بازی‌ های المپیک

تاکید مسعود سلطانی فر بر همدلی مجموعه ورزش ایران برای حضور پر قدرت در بازی‌ های المپیک

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان بر همگرایی و همدلی میان مجموعه ورزش برای حضور پرقدرت کاروان ایران در بازی‌های توکیو، تاکید کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر با اشاره به وضعیت المپیکی ها پیش از شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: 

براساس برنامه ریزی‌های ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک آنچه که توسط ورزشکاران به دست آمده بود راضی کننده و رو به رشد و شرایط به گونه‌ای برنامه ریزی شده بود که حتی می‌توانستیم سهمیه‌های بعدی برای حضور در بازی‌ها را کسب کنیم.

وی تاثیرمنفی شیوع ویروس کرونا بر ورزش ایران و جهان را مورد توجه قرار داد و گفت:

ترس از مبتلا شدن به ویروس کووید 19، عدم برگزاری اردوها و مسابقات به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی،کنترل‌های بهداشتی، قطعا بر روند آماده‌سازی تیم‌ها، اثر منفی خواهد داشت که نباید نادیده گرفته شود.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه تاکید کرد که با وجود شرایط به وجود آمده، ورزشکاران در شرایط خوبی قرار دارند که باید روند آماده سازی با دقت نظر بیشتری صورت بگیرد. وزیر ورزش و جوانان در ادامه سخنانش نظارت دقیق تر بر رعایت بیشتر پروتکل‌ها در اردوها را مورد تاکید قرار داد و گفت:

این مهم باید مد نظر گرفته شود، چنانچه موردی از بیماری در اردوها مشاهده شد، با سرعت کنترل و درمان شود.

وی همگرایی و همدلی میان مجموعه ورزش کشور را موجبات حضور قدرتمند کاروان ایران در بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو دانست و تاکید کرد:

امیدوارم این رقابت‌ها بتواند از ابعاد مختلف دستاوردهای درخشانی برای ایران عزیز داشته باشد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.