چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

منصوریان کرونای کاپیتان را تکذیب کرد

مشکل شخصی مسعود شجاعی چیست؟

مشکل شخصی مسعود شجاعی چیست؟

وقتی مسعود شجاعی همراه تراکتور به کرمان نرفت، گفته شد این بازیکن کرونا گرفته اما علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری اش اعلام کرد شجاعی مشکل شخصی دارد!

به گزارش ایران ورزشی، در حالی که از تبریز خبر رسیده بود مسعود شجاعی مشکوک به کرونا است، علیرضا منصوریان اعلام کرد برای شجاعی یک مشکل شخصی پیش آمده و این بازیکن به کرمان سفر می کتند و تا ظهر روز بازی مقابل مس رفسنجان خودش را به اردوی تراکتور می رساند.

 شایعه شده مسعود شجاعی دلخوری هایی از باشگاه دارد و همین دلخوری ها باعث شد همراه تیم به کرمان سفر نکند اما منصوریان با اطمینان از سفر او به کرمان خبر داد. حالا از دو حالت خارج نیست؛ یا سوتفاهم های موجود برطرف شده و شجاعی خودش را به رفسنجان می رساند یا دلخوری او فقط شایعه بوده است. این شایعه که مسعود شجاعی از پرداخت نشدن پاداش های قهرمانی تیم در جام حذفی به بازیکنان تراکتور دلخور است، از سوی چند بازیکن باتجربه تراکتور تکذیب شد. این بازیکنان می گویند واقعا برای مسعود یک کار شخصی خارج از فوتبال پیش آمده و او با هماهنگی کادرفنی و باشگاه همراه تراکتور به کرمان نرفته و قرار شده فردا خودش را به رفسنجان برساند.

سرمربی تراکتور هم بدون اشاره به جزییات این ماجرا، در جمع خبرنگاران گفت

 مسعود شجاعی یک مشکل شخصی دارد و به همین دلیل نتوانست همراه تیم به رفسنجان بیاید اما فردا ظهر خودش را به ما می رساند.

 صبح امروز اعلام شده بود شجاعی به دلیل احتمال ابتلا به کرونا همراه تراکتور به رفسنجان سفر نکرده است. گفته شد شجاعی آزمایش می دهد تا اگر جواب منفی بود به رفسنجان برود اما منصوریان با حرف هایی که به خبرنگاران زد، احتمال کرونای شجاعی را رد کرد

 تراکتور و مس رفسنجان فردا در آخرین بازی هفته چهارم لیگ برتر در رفسنجان به مصاف هم می روند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.