چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

مونشن گلادباخ 2-3 اینتر؛ کونته، کورسوی امید را برای خودش و زیدان زنده نگه داشت

مونشن گلادباخ 2-3 اینتر؛ کونته، کورسوی امید را برای خودش و زیدان زنده نگه داشت

اینتر با وجود این برد ارزشمند، در رده چهارم جدول است اما آنها کاملا شانس صعود دارند. شاگردان کونته باید در بازی پایانی مقابل شاختار در سن سیرو پیروز شوند و بازی مونشن گلادباخ و رئال مادرید با تساوی به پایان نرسد.

ایران ورزشی-از هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت 23:30 مونشن گلادباخ در بروسیا پارک میزبان اینتر بود. بازی بسیار جذاب و حساس دنبال می شد. پس از برتری 3-2 اینتر، پلیا گل سوم خودش را هم به ثمر رساند اما VAR مداخله کرد و داور پس از بازبینی صحنه، تایید کرد که امبولو جلوی دید هندانوویچ برای مهار ضربه پلیا را گرفته است. روملو لوکاکو باز هم ستاره اینتر بود و در این دیدار دو گل به ثمر رساند. اینتر با این پیروزی در جدول 5 امتیازی شد و در رده چهارم است اما کاملا شانس صعود دارد. مونشن گلادباخ با 8 امتیاز صدرنشین جدول باقی ماند و می تواند با یک تساوی مقابل رئال مادرید صعود خود را قطعی کند.
17/با پاس گالیاردینی، متئو دارمیان از سمت راستِ محوطه جریمه و از زاویه ای تقریبا بسته با یک شوت محکم توپ را از بین پاهای سومر وارد دروازه کرد. 
45+1/پس از یک کار تیمی خوب، لاتسارو از سمت راست توپ را روی دروازه اینتر ارسال کرد و پلیا در حالی که هیچکس مراقبش نبود، با یک ضربه سر دقیق دروازه را باز کرد.
64/مارکوس تورام توپ را در میانه میدان لو داد تا بروزوویچ با یک پاس عمقی عالی، لوکاکو را راه بیندازد و مهاجم بلژیکی با استفاده از قدرت بدنی اش، با مدافع مستقیمش فاصله گرفت و با یک ضربه پای راست دقیق دروازه را باز کرد. 
73/اشرف حکیمی با یک حرکت عالی از سمت راست، توپ را برای لوکاکو مهیا کرد و او از درون محوطه جریمه با یک شوت محکم پای چپ دروازه را باز کرد. 
75/پس از آنکه سانچز توپ را در میانه میدان از دست داد، مارکوس تورام جبران کرد و با یک پاس عمقی عالی، پلیا را راه انداخت و مهاجم فرانسوی در مصافی تقریبا تک به تک به یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد. 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.