یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

احمدرضا زنده روح: قلعه نویی تصمیم گرفت ضربه پنالتی را من بزنم

احمدرضا زنده روح: قلعه نویی تصمیم گرفت ضربه پنالتی را من بزنم

هافبک تیم گل گهر سیرجان می گوید با تصمیم امیر قلعه نویی او به جای گادوین منشا پشت ضربه پنالتی ایستاده است

به گزارش ایران ورزشی، احمدرضا زنده روح در مورد پیروزی گل ‌گهر مقابل ماشین سازی تبریز در هفته چهارم لیگ برتر به فارس گفت:

می‌دانستیم بازی سختی داریم. ماشین سازی تیمی با ساختار دفاعی فشرده است و با نفرات زیاد دفاع می‌کند.

هافبک گل ‌گهر در خصوص اینکه برای رسیدن به گل در این بازی فشار زیادی را تحمل کردند، گفت

می‌دانستیم رسیدن به دروازه آن‌ها سخت است چون پرتعداد و بسته دفاع می‌کنند. با اینحال توانستیم موقعیت‌هایی بسازیم و خداراشکر توانستیم در بازی که سخت و پربرخورد بود سه امتیاز را بگیریم که فکر می‌کنم اتفاق خوبی برای تیم ما بود.

زنده روح در مورد اینکه اولین گل فصل جدیدش را برای گل‌گهر در این بازی به ثمر رساند که منجر به کسب سه امتیاز بیرون از خانه شد گفت:

تمام بچه‌ها در این بازی خیلی زحمت کشیدند. خوشحالم که توانستم جزو بازیکنان تاثیرگذار تیم باشم تا برنده باشیم. این برد به کادرفنی و همه بازیکنان که چندروز را پرفشار و سخت تمرین کردند تعلق دارد.

زنده ‌روح در خصوص اینکه پنالتی‌های قبلی گل‌گهر را منشا زده بود و در بازی با ماشین سازی خودش پشت ضربه پنالتی ایستاد، گفت:

به هرحال امیرقلعه نویی تصمیم می‌گیرد که در شرایط مختلف چه کسی پنالتی بزند. بازی قبلی تصمیم گرفت منشا بزند و این بازی تصمیم گرفت من بزنم اما در تیم ما مهم نیست چه کسی گل بزند. برنده شدن تیم مهم است و می‌بینیم که همه بازیکنان برای این موضوع تلاش می‌کنند.

هافبک گل‌گهر در خصوص حفظ صدرنشینی پس از بازی چهارم گفت:

اتفاق خوبی است اما به این نگاه نمی‌کنیم که تا هفته چهارم صدرنشین هستیم. باید در هفته‌های بعد هم طوری کار کنیم که ثابت کنیم این اتفاق جرقه نبوده که از بین برود. باید به تیم گل‌گهر احترام بگذارند. باید نشان بدهیم شخصیت تیمی ما باعث شده این اتفاق بیفتد. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد و به هدفی که داریم برسیم.

زنده روح در مورد اینکه در لیگ بیستم گل ‌گهر نامی جدید بین مدعیان لیگ محسوب می‌شود افزود

ما اولین تیمی بودیم که تمریناتمان را شروع کردیم چون می‌خواستیم کارهای بزرگی انجام بدیم. تک تک بازیکنان و کادرفنی ما این توانایی را دارند. فکر می‌کنم تا الان هم این را ثابت کرده‌ایم ولی باید بیشتر تلاش کنیم تا نشان بدهیم صدرنشینی ما اتفاقی نیست و روی برنامه و زحمتی بوده که کشیدیم.

زنده‌روح در مورد بازی هفته پنجم گل‌گهر مقابل پیکان گفت:

بازی با پیکان بازی سختی خواهد بود. این تیم انگیزه های خاص خودش را دارد اما سعی می‌کنیم در بازی خانگی موفق بشیم و باز هم سه امتیاز را بگیریم و روندمان را ادامه بدهیم. بازی به بازی جلو می‌رویم. امیدواریم هرچه خیر است اتفاق بیفتد و بتوانیم به جایگاهی که دوست داریم برسیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.