پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

کاظم اولیایی: دود مداخلات مجلس در چشم هواداران می ‌رود

کاظم اولیایی: دود مداخلات مجلس در چشم هواداران می ‌رود

کاظم اولیایی در خصوص عملکرد استقلال در لیگ بیستم و اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، کاظم اولیایی درباره وضعیت تیم استقلال به برنامه یک روز تازه شبکه تهران گفت:

به نظرم با توجه به شیوع کرونا و اینکه هنوز تیم‌ها شکل کلی به خود نگرفته‌اند، قضاوت درباره استقلال زود است اما در کل این تیم ظرفیت قهرمانی و بازی‌های خوب را دارد.

اولیایی افزود:

وقتی نمایندگانی که وظیفه قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای آن را بر عهده دارند، به پیشنهاد کانون هواداران برای مدیریت این باشگاه جلسه‌ای تشکیل می‌دهند و سپس برای وزارت ورزش تعیین تکلیف می‌کنند، وزارت ورزش هم حق دارد که بگوید اجازه دهید ما کار خودمان را انجام دهیم

مدیرعامل اسبق استقلال افزود:

قطعا دود این مداخلات بی‌مورد در چشم هوادار می‌رود و به نظرم تعیین نشدن مدیرعامل باشگاه استقلال تا امروز تا حدودی به همان جلسه نمایندگان مجلس مربوط می‌شود.در این زمینه بهتر است آقای قاضی زاده هاشمی و مدیران اسبق استقلال نشستی را با یکدیگر برگزار کنند.

اولیایی ادامه داد:

نمایندگان برای آن جلسه، تعدادی از بازیکنان قدیمی استقلال را دعوت کرده بودند، در صورتی که اگر دنبال کارشناس هستند بهتر است از مدیر پیشکسوت استفاده کنند، زیرا بازیکن در مسائل فنی داخل زمین متخصص است اما یک مدیر درباره تامین اعتبارات، نحوه قراردادها و... حرف برای گفتن دارد.

اولیایی درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال و نفی قانون بازنشستگی در آن گفت:

این قانون دولتی است در صورتی که ما ماهیت فدراسیون را غیردولتی می‌دانیم پس قوانین استخدامی در آنجا جاری نیست. کمک‌های دولتی دریافت می‌کند اما کمک دولتی با ردیف بودجه دولتی فرق دارد.

اولیایی در ادامه درخصوص اعلام جرم برای تعدادی از داوطلبان برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت:

اینطور سنگ‌اندازی‌ها برای کل فوتبال خوب نیست. مگر جرمی ثابت شده که اعلام می‌شود؟ اینکه از قبل برای یک موضوع فضاسازی کنیم به نفع نظام و فوتبال نیست. ما در فوتبال کارشناسان بسیار خبره ای داریم که بهتر است آنان مسائل را تحلیل و صحبت کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.