چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

ستارگان گلادباخ در رادار بایرن مونیخ

دنیس زکریا و فلوریان نویهاوس، اهداف بایرن مونیخ در تابستان 2021

دنیس زکریا و فلوریان نویهاوس، اهداف بایرن مونیخ در تابستان 2021

بایرن مونیخ با توجه به جدایی احتمالا قطعی خاوی مارتینز در تابستان 2021 و نامشخص بودن آینده کورنتین تولیسو، قصد دارد در تابستان آینده هافبکی توانا به ترکیب خود اضافه کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بیلد، آینده کورنتین تولیسو در بایرن مونیخ نامشخص است و او تا سال 2022 با این تیم قرارداد دارد. برای امضای قراردادی جدید، تولیسو باید طی ماه های آینده کادر فنی و مدیریت بایرن مونیخ را متقاعد کند. اگر او نتواند با ارائه نمایش های خوب، سران بایرن مونیخ را مجاب کند، در تابستان 2021 به فروش خواهد رسید. جدایی خاوی مارتینز در تابستان بعدی نیز سران بایرن مونیخ را وا داشته تا از هم اکنون به دنبال هافبک های جدید باشند. در صدر لیست حسن صالح حمیدزیچ، دو ستاره مونشن گلادباخ دیده می شود: دنیس زکریا و فلوریان نویهاوس.

مونشن گلادباخ در تلاش است قرارداد دنیس زکریا، هافبک سوئیسی خود را تمدید کند اما اگر این هافبک 24 ساله راضی به تمدید قرارداد نشود، مونشن گلادباخ برای فروش او در تابستان 2021، مبلغ 40 میلیون یورو طلب خواهد کرد. فلوریان نویهاوس، هافبک 23 ساله تیم ملی آلمان نیز از زکریا ارزان تر نخواهد بود چرا که او تا سال 2024 با گلادباخ قرارداد دارد. تثبیت جایگاه فلوریان نویهاوس در تیم ملی آلمان باعث شده او حتی نسبت به زکریا، گزینه جذاب تری برای باواریایی ها باشد.

البته غیر از این دو، بایرن مونیخ دو گزینه دیگر را هم دنبال می کندلوسین آگومه، هافبک 18 ساله اینتر که به صورت قرضی در اسپتزیا بازی می کند، توجه حسن صالح حمیدزیچ را جلب کرده است اما او گزینه جذاب تری را هم دنبال می کند: ادواردو کاماوینگا. این هافبک 18 ساله رن که با درخشش های خود، توجه مطرح ترین تیم های دنیا را جلب کرده، تا سال 2022 با رن قرارداد دارد و ممکن است در تابستان 2021 در بازار قرار گیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.