چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

کامبیاسو: تبانی رئال مادرید و گلادباخ برای تساوی؟ غیر ممکن است!

کامبیاسو: تبانی رئال مادرید و گلادباخ برای تساوی؟ غیر ممکن است!

وضعیت گروه B لیگ قهرمانان اروپا بسیار پیچیده است و هر چهار تیم مونشن گلادباخ، شاختار دونتسک، رئال مادرید و اینتر برای صعود شانس دارند. در هفته پایانی، مونشن گلادباخ و رئال مادرید به مصاف هم می روند و اینتر مقابل شاختار دونتسک قرار می گیرد. در صورت تساوی مونشن گلادباخ و رئال مادرید، اینتر حتی در صورت برد هم حذف خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از اسکای ایتالیا، استبان کامبیاسو، هافبک سابق رئال مادرید و اینتر که به عنوان کارشناس اسکای فعالیت می کند، در خصوص وضعیت گروه B و احتمال تبانی رئال مادرید و مونشن گلادباخ برای صعود خودشان و حذف اینتر صحبت کرد: تبانی رئال مادرید و مونشن گلادباخ برای کسب نتیجه تساوی جهت صعود خودشان غیر ممکن است. رئال مادرید هرگز چنین کاری نخواهد کرد زیرا دوم شدن در گروه برای آن ها غیرقابل قبول خواهد بود. رئال مادرید برای صدرنشین شدن می جنگد و برای پیروزی بازی خواهد کرد. این بازی برای رئال مادرید مثل یک فینال خواهد بود.

در صورت کسب امتیاز شاختار دونتسک مقابل اینتر، رئال مادرید در صورت تساوی قطعا صعود نخواهد کرد و از این رو می توان دریافت که فرضیه کامبیاسو درست است و رئال مادرید برای تساوی بازی نخواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.