چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

آینده سرمربی فرانسوی مورد بحث نیست

رئال مادرید بودجه ای 600 میلیون یورویی در اختیار زین الدین زیدان قرار می دهد

رئال مادرید بودجه ای 600 میلیون یورویی در اختیار زین الدین زیدان قرار می دهد

منابع نزدیک به باشگاه رئال مادرید به AS اطلاع داده اند که بررسی آینده زین الدین زیدان در دستور کار نیست و باشگاه به هیچ وجه جایگاه سرمربی فرانسوی را زیر سوال نمی برد.

به گزارش ایران ورزشی، یکی از اعضای هیئت مدیره دو هفته پیش در این خصوص گفته بود:

در مادرید، نیازی به بحث راجع به آینده زیدان وجود ندارد، او کسی است که چیزهای زیادی به ما داده و بخشی از تاریخ باشگاه است. بحثی در خصوص آینده سرمربی وجود نخواهد داشت.

در رئال مادرید آنها معتقدند که زیدان شایسته احترام بیشتری است که برخی از او دریغ می کنند، و مصدومیت بازیکنانی کلیدی مثل ادن هازارد، فدریکو والورده، سرخیو راموس، دنی کارواخال و شیوع ویروس کرونا که بی تأثیر هم نبوده، نباید نادیده گرفته شود.

در باشگاه انتظار مشاهده واکنشی از سوی تیم دارند و اعتقاد ها بر این است که رئال مادرید هنوز هم می تواند صدرنشین گروه B لیگ قهرمانان اروپا شود. بهبودی هرچه سریع تر مصدومین و پایانی خوش برای سال 2020 با پیروزی مقابل رقیبانی مثل سویا و اتلتیکو مادرید در اولویت باشگاه است. در هر صورت اینجا کسی راجع به آینده زیدان یا هر سرمربی دیگری صحبت نخواهد کرد و حمایت باشگاه از زیزو غیرقابل بحث است.

گفته می شود که بودجه تعیین شده لوس بلانکوس برای فصل آینده بعد از ضررهایی که به علت شیوع ویروس کرونا متحمل شدند، 600 میلیون یورو خواهد بود. جلسه عصر امروز برای برنامه ریزی جلسه اصلی در صبح روز یکشنبه، به تاریخ 20 دسامبر خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.