پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

احمد مددی: پادوانی خواسته ای غیر منطقی دارد / پیکان خیلی دفاعی بازی کرد

احمد مددی: پادوانی خواسته ای غیر منطقی دارد / پیکان خیلی دفاعی بازی کرد

احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت این باشگاه ارائه داده است.

به گزارش ایران ورزشی، احمد مددی در خصوص شرایط این روز‌های تیم استقلال و تساوی این تیم مقابل پیکان به میزان گفت:

ما تمرینات‌مان را منظم انجام می‌دهیم و بازی خوبی مقابل پیکان داشتیم. البته پیکان خیلی دفاعی بازی کرد و مانع پیروزی ما و اجرایی کردن برنامه‌های‌مان شد. متاسفانه مصدومیت‌ها گریبان تیم ما را گرفته است. امیدوارم بازیکنان مصدوم زودتر به شرایط مسابقه بازگردند تا استقلال با تیمی کامل پا به میدان بگذارد و امتیازات اول فصل را جمع‌آوری کند.

مددی درباره آخرین وضعیت مسعود ریگی که در جریان دیدار استقلال و پیکان مصدوم شد، گفت:

کتف او جا انداخته شده و امروز از بیمارستان مرخص می‌شود. پزشک تیم باید نظر نهایی را در خصوص او بدهد. من باید صحبتی با پزشک تیم داشته باشم تا ببینیم وضعیت ریگی به چه شکل است. کار‌های درمانی خوبی روی او انجام شده است و بعید است مشکل خاصی باشد. امیدوارم این بازیکن خوب و تاثیرگذار را در بازی‌های بعدی اختیار داشته باشیم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال درباره بسته شدن پرونده ایسما و باقی مانده پرونده‌های این تیم گفت:

خداراشکر موفق شدیم پرونده ایسما را با برطرف کردن موانع، ببندیم. در حال حاضر باید پرونده میگوئل کولی، مربی اسبق تیم را ببندیم که خداراشکر پرداخت‌ها به او انجام شده و در روز‌های آینده طی نامه‌هایی که باشگاه استقلال می‌رسد، مشکل او هم حل خواهد شد تا پرونده‌اش بسته شود تا باری از روی دوش باشگاه برداشته شود.

مددی ادامه داد:

غیر از این ها، ما پرونده میلیچیچ، دستیار فرهاد مجیدی و بودوروف، بازیکن سابق‌مان را هم داریم. این دو پرونده در مرحله گراندز و دادگاه CAS قرار دارند و رای آن‌ها صادر شده است. در حال پیگیری هستیم تا به هر شکلی بتوانیم این پرونده‌ها را هم حل و فصل کنیم. پرونده لئاندرو پادوانی هم هست و بعد از آن فقط بستن پرونده استراماچونی و دستیارانش باقی می‌ماند. پرونده پادوانی در CAS در حال پیگیری است و موضوع او از طریق داوران تعیین تکلیف می‌شود.

مددی افزود:

اعتقاد ما بر این است که برای پادوانی یک مسئله پزشکی رخ داده و اقدامات لازم هم برای او در باشگاه صورت گرفته است. ما حتی حاضر بودیم مبلغی هم به این بازیکن بپردازیم، ولی او خودش قبول نکرد و اکنون هم خواسته‌ای غیرمنطقی دارد که این مسئله با محاسبات ما همخوانی ندارد. امیدوارم دادگاه CAS هم رای نهایی این پرونده را به سود باشگاه استقلال صادر کند.

سرپرست باشگاه استقلال در پایان با اشاره به وضعیت البسه این تیم گفت:

ما همکاری خوبی در این خصوص با کارگزار باشگاه داریم و با تعاملی خوبی که بین‌مان برقرار است پیش می‌رویم. ما فعلا قراردادی با هیچ برند خاصی امضا نکردیم و در حال بررسی پیشنهادات هستیم تا بهترین تصمیم ممکن را بگیریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.