پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

استقبال ویژه توماس فرانک از ستاره ایرانی

آغاز مسیر جدید قدوس

آغاز مسیر جدید قدوس

سامان قوس با توجه به علاقه ویژه‌ای که برنتفورد و سرمربی‌اش توماس فرانک به بازی او دارند، می‌تواند در آستانه بازی‌های مهم تیم ملی در مقدماتی جام جهانی، فصل خوبی را در چمپیونشیپ رقم بزند.

استقبال ویژه توماس فرانک از ستاره ایرانی

بالاخره انتقال سامان قدوس به برنتفورد نهایی شد و این هافبک- مهاجم ایرانی توانست پیراهن این تیم را در چمپیونشیپ بپوشد. قدوس با قراردادی قرضی تا پایان فصل جاری به برنتفورد انگلیس پیوست؛ برنتفورد قابلیت دائمی کردن این قرارداد برای دو سال را خواهد داشت. مهاجم ایرانی که فصل خوبی را در  امی‌ین سپری نکرد حالا امیدوار است بتواند در فوتبال انگلستان احیا شود و روزهای خوبی را سپری کند. قدوس که 21 بار پیراهن تیم ملی ایران را به تن کرده در سال 2018 در انتقالی جنجالی از اوسترسوند به امی‌ین پیوست و در 35 بازی پنج گل به ثمر رساند. سامان خیلی سریع پس از امضای قرارداد خود به محل تمرین برنتفورد رفت و کارش را در این تیم آغاز کرد تا بتواند در فصل جدید چمپیونزشیپ از همان ابتدا در اختیار کادرفنی باشد. قدوس در تلاش است تا با درخشش در ترکیب برنتفورد هم بتواند در تیم ملی جایگاه خوبی را برای خود به دست بیاورد و هم در فوتبال اروپا مجدداً روزهای خوبی را سپری کند. دو هفته از چمپیونشیپ گذشته و قدوس می‌تواند با نظر توماس فرانک از بازی سوم در ترکیب برنتفورد قرار بگیرد و این تیم را برای صعود به لیگ برتر کمک کند.

توماس فرانک سرمربی 46 ساله و دانمارکی تیم برنتفورد که از زمستان قبل دنبال جذب قدوس بود درباره حضور این بازیکن در تیمش گفت: «او شخصیت و سبک متناسب برای بازی در تیم ما را دارد. سامان بازیکنی است که در جدال‌های یک در برابر یک عملکرد خوبی دارد، در یک سوم تهاجمی به خوبی اضافه می‌شود و بازیکنی با پاس‌های هوشمندانه است.» قدوس در برنتفورد با پونتوس جانسون مدافع میانی  29 ساله تیم ملی سوئد که کاپیتان باشگاه است همبازی می‌شود. سامان پیش از پیوستن به امی‌ین سال‌های موفقی را در اوسترسوند سوئد پشت سر گذاشت و با درخشش در این تیم با چهار میلیون یورو به فرانسه رفت. او با توجه به علاقه ویژه‌ای که برنتفورد و سرمربی‌اش توماس فرانک به بازی او دارند، می‌تواند در آستانه بازی‌های مهم تیم ملی در مقدماتی جام جهانی، فصل خوبی را در چمپیونشیپ رقم بزند. چرا که برنتفورد بعد از شکست در پلی‌آف فصل گذشته و عدم صعود به لیگ برتر امسال انگیزه زیادی برای صعود دارد و قدوس می‌تواند مهره کلیدی این تیم باشد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.