یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

علی‌ نژاد: مجموعه ورزش از پرسپولیس برای حضور قدرتمندانه در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت می‌ کند

علی‌ نژاد: مجموعه ورزش از پرسپولیس برای حضور قدرتمندانه در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت می‌ کند

جلسه هماهنگی برای حضور پرقدرت پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا به ریاست معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این جلسه مهدی علی‌نژاد حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را که برای دومین بار در طی سه سال اخیر صورت گرفته است، مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت:

اکنون پرسپولیس به عنوان نماینده ورزش ایران قلمداد می‌شود و هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی  و هم‌افزایی برای این تیم است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پرسپولیس موفقیت خوبی را به عنوان نماینده ایران در قاره آسیا به ارمغان آورده است، گفت:

مجموعه ورزش کشور برای حضور قدرتمندانه این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت لازم را انجام خواهد داد، هر چند که نباید از نظر دور داشت  حریفانی که از شرق آسیا رقابت می‌کنند، بسیار قدرتمند هستند و امیدوارم با توجه به موفقیت‌هایی که نماینده ایران در این رقابت‌ها داشته، در فینال هم سربلند باشد.

علی‌نژاد اقدامات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از جمله شرایط مالی خوبی را در این موقعیت ویژه برای بازیکنان فراهم کرد و همچنین تمدید قرارداد یحیی گل‌محمدی را از جمله اتفاقات خوب این باشگاه در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا نام برد.

در این جلسه جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس  شرایط  کنونی این تیم را  در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا خوب توصیف کرد و از استمرار تلاش برای تعلیق محرومیت عیسی آل‌کثیر خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تشکیل این جلسات می‌تواند به روند رو به رشد این باشگاه کمک کند، چون تیم پرسپولیس در فینال باشگاه‌های آسیا نماینده ایران است و حمایت ملی می‌خواهد.

محمد مهدی نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال هم ابراز امیدواری کرد که این تیم با توجه به حمایت‌های ملی و به خصوص وزارت ورزش و جوانان بتواند به موفقیت در فینال دست یابد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.