چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

منچستریونایتد 1-3 پاری سن ژرمن؛ بازیگرلن تئاتر رویاها پاریسی ها بودند

منچستریونایتد 1-3 پاری سن ژرمن؛ بازیگرلن تئاتر رویاها پاریسی ها بودند

گروه H لیگ قهرمانان اروپا حالا سه تیم 9 امتیازی دارد که هر سه آن ها شانس حضور در مرحله یک هشتم نهایی را دارند.

ایران ورزشی-منچستریونایتد یک باخت خانگی را مقابل پاری سن ژرمن تجربه کرد. در حالی که دیدار رفت دو تیم به نوعی به ابقای اوله گونار سولسشر روی نیمکت منچستریونایتد کمک کرد، این بار توماس توخل از فشار بالای انتقادات بر روی شانه های خود کاست. در این بازی تماشایی شاهد همه چیز بودیم؛ از درگیری های پاردس و فرد و ضد حملات سریع دو تیم گرفته تا اخراج فرد با دریافت کارت زرد دوم و همچنین یک درام هیجان انگیز در دقایق پایانی. بدین ترتیب کار هر دو تیم برای صعود از گروه، به بازی آخر کشیده شد.
6/پس از این که رشفورد توپ را در نیمه زمین حریف از دست داد، پاریسی ها ضد حمله سریعی تدارک دیدند و سپس پاس ام باپه از پشت محوطه جریمه در فضای پشت مدافعان به نیمار رسید و این بازیکن هم از زاویه ای نه چندان ایده آل دروازه دخیا را باز کرد. 
32/پس از این که شوت مارسیال از پشت محوطه جریمه توسط ناواس برگشت داده شد، این بار رشفورد از حوالی محوطه جریمه شوت زد که اثر گذاری دنیلو پریرا باعث شد توپ با تغییر مسیری فاحش وارد دروازه تیم مهمان شود. 
69/پس از شوت زمینی هررا از پشت محوطه جریمه، توپ با سرعت بالا به دیالو رسید تا این بازیکن به طور تک ضرب توپ را به سمت دیگر محوطه جریمه و برای مارکینیوش بفرستد و این مدافع پیش تاخته هم به راحتی از چند قدمی دروازه، دخیا را مغلوب کرد. 
90+1/ر یک ضد حمله از سوی سفید پوشان پاری سن ژرمن، رافینیا درون محوطه جریمه از سد فرناندز گذشت و با از خود گذشتگی یک پاس به بیرون برای نیمار ارسال کرد تا این مهاجم به راحتی دروازه دخیایی که عرصه را بر رافینیا تنگ کرده بود باز کند. 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.