شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

سخت بود مقابل تیم سابقم بازی کنم

رضاییان: هیچکس از من انتظار کم کاری نداشت

رضاییان: هیچکس از من انتظار کم کاری نداشت

کسانی که مرا می‌شناسند می‌دانند که شاید در جریان بازی کمی هم پرخاشگری داشته باشم اما علی‌رغم کارت زرد بی‌موردی که گرفتم هم سعی کردم هیچ واکنشی نداشته باشم تا دل هواداران عزیز پرسپولیس را آزرده نکنم.

سخت بود مقابل تیم سابقم بازی کنم

سومین تجربه حضور با پیراهن الدحیل یک جدال سخت برای رامین رضاییان محسوب می‌شد؛ جایی که او باید برابر پرسپولیس قرار می‌گرفت و با توجه به تعهدش برای شکست آنها تلاش می‌کرد. رضاییان که برخورد گرمی در ابتدای بازی با هم‌تیمی‌های سابق و البته اعضای تیم پرسپولیس داشت، در ادامه و در جریان بازی خصوصاً در نیمه اول شرایط خوبی را در سمت چپ سرخ‌ها داشت و بارها با نفوذهای خود شرایط را علیه این تیم کرد. رضاییان که وظیفه ارسال‌ها روی ضربات ایستگاهی از سمت راست الدحیل را عهده‌دار بود روی این موقعیت‌ها نیز خطرساز بود و در نهایت تک موقعیت خود روی دروازه پرسپولیس را با شوتی سنگین با واکنش حامد لک مواجه دید. رضاییان نیمه دوم و خصوصاً بعد از گلی که تیمش به ثمر رساند، بیشتر وظایف تدافعی گرفت و روی خطای خشنی که داشت هم از داور کارت گرفت تا در دیدار پایانی غایب بزرگ تیمش لقب بگیرد. جایی که شاید حضورش برابر التعاون می‌توانست امیدواری پرسپولیس برای تداوم نمایش موفق او و توقف التعاون را به همراه داشته باشد. یکی دو روز دیگر رامین رضاییان روی سکوها چشم انتظار صعود توأم تیمش با پرسپولیس خواهد بود و باید دید نتایج دو دیدار بعدی التعاون به شکلی خواهد بود که این موضوع محقق شود یا خیر؟

رامین رضاییان که همیشه نشان داده به پرسپولیس علاقه فراوانی دارد، درباره بازی و پیروزی الدحیل مقابل تیم سابقش می‌گوید: «نیازی نیست بگویم تقابل با تیمی که در ایران محبوبم است چقدر سخت بود. نمی‌توانم ناراحتی‌ام را از باخت پرسپولیس هم پنهان کنم ولی به عنوان بازیکن الدحیل باید برای حریف احترام قائل می‌شدم و بهترین بازی خودم را انجام می‌دادم. خیلی خوشحالم که هواداران شرایط من را درک کردند. هرچند برخی کامنت‌های منفی هم داشتم اما مسلماً از کسی که در مکتب پرسپولیس بوده هیچ وقت نمی‌توان انتظار کم کاری داشت. پرسپولیس و فوتبال ایران به من تعصب و غیرت را تحت هر شرایطی یاد داده و  من نیز سعی کردم در کمال احترام به پرسپولیس بهترین عملکرد را برای تیم خودم داشته باشم. کسانی که مرا می‌شناسند می‌دانند که شاید در جریان بازی کمی هم پرخاشگری داشته باشم اما علی‌رغم کارت زرد بی‌موردی که گرفتم هم سعی کردم هیچ واکنشی نداشته باشم تا دل هواداران عزیز پرسپولیس را آزرده نکنم. در پایان تنها می‌توانم برای تیم پرسپولیس هم آرزوی موفقیت کنم و امیدوارم در نیمه نهایی بار دیگر همدیگر را ملاقات کنیم.»

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.