چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

اینجا آمده‌ام تا قهرمان شوم

انصاری‌فرد: درباره آ.ا.ک از شجاعی مشورت گرفتم

انصاری‌فرد: درباره آ.ا.ک از شجاعی مشورت گرفتم

با مسعود شجاعی به خاطر سابقه بازی‌اش در این تیم صحبت کردم. شجاعی چیزهای بسیار خوبی درباره این تیم به من انتقال داد و مهم بود که چنین حرف‌هایی را از بازیکنی بشنوم که در آ.ا.ک آتن حضور داشت و بازی کرد.

اینجا آمده‌ام تا قهرمان شوم

کریم انصاری‌فرد بعد از یک فصل بازی در السیلیه قطر به یونان برگشت تا پیراهن آ.ا.ک آتن را بر تن کند. او  درباره روند انتقالش به آ.ا.ک آتن می‌گوید: «هما‌طور که همه می‌دانند مسعود شجاعی دوست بسیار خوبم است و بازیکن بزرگی با کارنامه‌ای درخشان محسوب می‌شود. همیشه برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و اکنون هم در لیگ برتر ایران بازی می‌کند، البته که من پیش از انتقالم به آ.ا.ک آتن با مسعود شجاعی به خاطر سابقه بازی‌اش در این تیم صحبت کردم. شجاعی چیزهای بسیار خوبی درباره این تیم به من انتقال داد و مهم بود که چنین حرف‌هایی را از بازیکنی بشنوم که در آ.ا.ک آتن حضور داشت و بازی کرد. همه چیزهایی که شجاعی به من درباره تیم گفت فوق‌العاده بودند.»

انصاری‌فرد دوست دارد همانند مسعود شجاعی طعم قهرمانی در سوپرلیگ یونان را با آ.ا.ک آتن بچشد: «هر بازیکنی که اینجاست، می‌خواهد قهرمانی را به دست بیاورد. ما به همین دلیل در  آ.ا.ک آتن هستیم و نمی‌خواهیم فقط وقت‌گذرانی کنیم. موفقیت در آ.ا.ک آتن به معنای کسب جام‌های قهرمانی است. این تنها موضوعی است که ما را خوشحال می‌کند و من به همین دلیل اینجا هستم. همیشه برای پیروزی تلاش می‌کنم و برای کسب قهرمانی و بازی‌های بیشتر مبارزه خواهم کرد. خوشحالم که عضوی از باشگاه آ.ا.ک آتن هستم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.