دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

پل اسکولز: آیا مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال چیزی از زلاتان ابراهیموویچ یاد گرفته اند؟

پل اسکولز: آیا مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال چیزی از زلاتان ابراهیموویچ یاد گرفته اند؟

منچستریونایتد در سال های اخیر همواره مشکل مهاجم مرکزی داشته و به باور بازیکنان سابق این تیم، شیاطین سرخ همچنان از نبود بازیکنی مناسب در این پست، رنج می برند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BT Sport، پل اسکولز، اسطوره منچستریونایتد، راجع به مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال و بازی در پست مهاجم مرکزی گفت:

ما بارها در این باره صحبت کردیم که منچستریونایتد شماره 9 مناسبی ندارد. ادیسنون کاوانی شماره 9 خوب و مناسبی است اما او شاید برای یکی دو سال در منچستریونایتد حضور داشته باشد. ما چند سال قبل نیز چنین شرایطی با زلاتان ابراهیموویچ داشتیم. آیا در این زمینه پیشرفتی داشته ایم؟ منظور من دقیقا چیزی است که راجع به زلاتان گفتم. آیا مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال در پست مهاجم مرکزی و به عنوان یک بازیکن شماره 9 پیشرفتی داشته اند؟ به نظرم این دو می خواهند فکر کنند که یک شماره 9 هستند اما به نظر من این دو در کناره ها و بال ها بازیکنان خطرناکی به شمار می روند. آیا مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال چیزی از زلاتان ابراهیموویچ یاد گرفته اند؟ من مطمئن نیستم که چیزی از او آموخته باشند.

اسکولز ادامه داد:

اکنون باید امیدوار باشیم تا میسون گرینوود چیزی از ادینسون کاوانی بیاموزد. به نظرم در بین این سه، میسون از همه تمام کنندگی بهتری دارد و شانس بهتری نسبت به رشفورد و مارسیال دارد تا در پست مهاجم مرکزی پیشرفت کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.