یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

پزشک استقلال: دیاباته دو هفته دیگر برمی گردد / بین ما و کادر فنی تعامل خوبی وجود دارد

پزشک استقلال: دیاباته دو هفته دیگر برمی گردد / بین ما و کادر فنی تعامل خوبی وجود دارد

دکتر مهدی سیاهپوش پزشک تیم استقلال در خصوص آخرین وضعیت مصدومان تیم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، دکتر مهدی سیاهپوش در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره وضعیت مسعود ریگی گفت:

به هر حال برخورد بین بازیکنان در طول بازی پیش می‌ آید و مهم روند درمانی پس از مصدومیت است. ظاهرا فرزاد حاتمی از پشت با ریگی برخورد کرد و همین مسئله باعث در رفتگی کتف مسعود ریگی شد. چون عضلات بازیکنان در حین بازی دچار اسپاسم است، نمی ‌توان آن لحظه کتف را جا انداخت چرا که این کار می‌ تواند آسیب‌ های جبران ناپذیری با خود به همراه داشته باشد. به همین دلیل بلافاصله با آمبولانس راهی بیمارستان شفا یحیاییان شدیم و در طول مسیر با چند متخصص اورتپدی هم مشورت‌های پزشکی را انجام دادم. پس از رسیدن به بیمارستان، شخصا لباس اتاق عمل پوشیدم و در اتاق عمل کتف ریگی را جا انداختم. بعد از آن هم در کنار این بازیکن بودم و از او MRI گرفتیم و مشخص شد که خوشبختانه عمل موفق بوده و کتف این بازیکن به درستی جا افتاده است.

پزشک استقلال افزود:

مسعود ریگی باید یک هفته آتل ببندد و سپس یک هفته فیزیوتراپی کند. البته او در این مدت می‌ تواند تمرینات هوازی را پشت سر بگذارد. بنده از لحظه اول مصدومیت تا زمان ترخیص او از بیمارستان در کنارش بودم و خوشبختانه می‌ توانم بگویم که او در حال حاضر مشکلی ندارد و اقدامات ذکر شده تنها برای مراقبت بیشتر و بازگشت هرچه قدرتمندانه ‌تر این بازیکن به میادین صورت می ‌گیرد.

پزشک استقلال در خصوص وضعیت دیاباته گفت:

دیاباته خوشبختانه دردش کمتر شده و احتمالا دو هفته دیگر در تمرینات حاضر خواهد شد.

او درباره سیاوش یزدانی و فرشید اسماعیلی هم گفت:

از سیاوش روز شنبه MRI گرفته خواهد شد و تاریخ دقیق برگشت او به تمرینات پس از آن مشخص می‌ شود. فرشید اسماعیلی هم احساس درد در زانوی خود دارد و روز شنبه درخصوص او هم اطلاع رسانی خواهد شد.

سیاهپوش در خصوص وضعیت آرش رضاوند بیان کرد:

رضاوند در بازی با پیکان از ناحیه لگن ضربه خورده بود و روز چهارشنبه فیزیوتراپی کرد. او از جمعه در تمرینات گروهی شرکت می ‌کند.

پزشک تیم استقلال در درباره تعاملش با کادرفنی آبی ‌های پایتخت هم گفت:

خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین کادرپزشکی و جناب آقای فکری و همکاران شان وجود دارد. در حال حاضر برخی بازیکنان استقلال در دو نوبت و برخی در یک نوبت زیر نظر کادرپزشکی در مرکزی مورد تایید به فیزیوتراپی می ‌پردازند و ما در تمامی مراحل با آقای فکری هماهنگ هستیم.

سیاهپوش در پایان افزود:

دوست دارم صمیمانه به پرویزخان مظلومی درگذشت مادر گرامی شان را تسلیت بگویم و امیدوارم بنده را هم شریک خود در این غم بزرگ بدانند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.