چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

گراندز رای آندره آ استراماچونی به باشگاه استقلال رسید

گراندز رای آندره آ استراماچونی به باشگاه استقلال رسید

متن رای شکایت آندره‌آ استراماچونی از استقلال به دست این باشگاه رسید. فوتبالی ادعا کرده استقلالی ها که مبلغ 25 هزار فرانک سوییس برای دریافت گراندز رای اولیه پرونده استراماچونی هزینه کرده بودند، این رای را از فیفا دریافت کردند و حالا می تتوانند بند به بند آن را از نظر حقوقی بررسی و شکواییه خود را برای ارائه به دادگاه عالی ورزش آماده کنند.

به گزارش ایران ورزشی، حدود سه هفته قبل بود که اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیات مدیره استقلال در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد استراماچونی در 280 صفحه‌ای که به عنوان دادخواست برای باشگاه استقلال فرستاده، اعلام کرده که 1.6 میلیون یورو از باشگاه استقلال می‌خواهد.

مدیران استقلال معتقدند که رقمی که باید به سرمربی فصل گذشته‌شان پرداخت کنند، کمتر از رقمی است که او طلب کرده و این باشگاه مدارک و مستنداتی مثل دست نوشته استراماچونی دارد که ادعای مدیران استقلال را ثابت می‌کند.

قرار است باشگاه استقلال در واکنش به رای استراماچونی، پرونده را با مستنداتی که دارد به دادگاه عالی ورزش ببرد تا هم زمان بخرد هم اینکه بتواند مبلغ کمتری به استراماچونی پرداخت کند. متن رای استراماچونی پس از پرداخت 25000 فرانک سوییس به فیفا به باشگاه استقلال داده شد

آبی‌ها که پیش از این در پرونده وینفرد شفر توانسته بودند موفق شوند و به جای 1.7 میلیون دلار، نهایتا حدود 200 هزار دلار به این مربی بدهند (البته با توجه به طلب 350 هزار دلاری شفر از استقلال و دیرکرد، این رقم به 600 هزار دلار رسید)، امیدوارند بتوانند در ماجرای استراماچونی هم ضرر زیادی متحمل نشوند و با رقمی بسیار کمتر از مبلغ مورد نظر استراماچونی، این پرونده را ببندند. باید دید استقلال برای دفاع در CAS از تیمی که شفر و پسرش و دستیارانش را شکست داد استفاده می کنند یا اینکه تیم حقوقی دیگری این ماجرا را انجام خواهد داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.