دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

جورجینیو واینالدوم: ژوتا با شروعی که در لیورپول داشت، کیفیت خود را نشان داد

جورجینیو واینالدوم: ژوتا با شروعی که در لیورپول داشت، کیفیت خود را نشان داد

جورجینیو واینالدوم، هافبک هلندی لیورپول در مصاحبه خود با وب سایت این باشگاه در پیش از بازی با وولورهمپتون، به تحسین دیوگو ژوتا پرداخته است.

به گزارش ایران ورزشی واینالدوم در مورد ژوتا گفت: من واقعاً تحت تاثیر دیوگو قرار گرفتم. من می دانستم که او چقدر خوب است اما حال می توانم ببینم که او حتی از آن چه فکر می کردیم نیز بهتر است. حال ما در کنار او تمرین و بازی می کنیم و اکنون می توانیم ببینیم که او واقعاً چه بازیکن باکیفیتی است. فکر می کنم ژوتا با شروعی که در باشگاه داشت، کیفیت خود را نشان داد. فکر می کنم او واقعاً از بازی کردن مقابل تیم سابقش خوشحال است.

وولورهمپتون همیشه حریف سرسختی برای ما است. حتی یک بازی آسان در مقابل آن ها را نیز به یاد نمی آورم. اگر به امتیازات نگاه کنید، اختلاف زیادی وجود ندارد. آن ها در فرم خوبی هستند و بازی مقابل آن ها، از فصل قبل نیز سخت تر خواهد بود.

بازگشت هواداران؟ خیلی هیجان زده ایم. با بچه ها در مورد این که چقدر این اتفاق خوب است صحبت کرده ایم. ما می دانیم که به عنوان یک تیم، تا چه حد حضور هوادارانمان در طول بازی برای ما حیاتی و مهم است. شنیدن تشویق ها و فریادهای هواداران، به خصوص وقتی از تو حمایت می کنند؛ زیبا است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.