چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

مدیر رسانه ای ذوب آهن: خطری که ما با 11 کرونایی برای پرسپولیس داریم، بیش از هر تیمی است

مدیر رسانه ای ذوب آهن: خطری که ما با 11 کرونایی برای پرسپولیس داریم، بیش از هر تیمی است

علی دادفر، مدیر رسانه ای تیم فوتبال ذوب آهن می گوید 11 کرونایی قطعی دارند.

به گزارش ایران ورزشی، علی دادفر در نشست خبری بازی ذوب آهن و شهرخودرو حاضر شد و در خصوص عدم حضور سرمربی و مربی ذوب آهن در این نشست، گفت:

در مورد عدم حضور رحمان رضایی با توجه به اینکه ما تست کرونای خودمان را روز پنجشنبه داده بودیم و تست ایشان منفی شده بود، در تست مجدد امروز لزوم نداشت آقای رضایی هم تست دهند اما باتوجه به اینکه آمار کرونایی های ما شدیدا افزایش کرده بود و افزایش دو برابری داشت، هرکدام از اعضای کادرفنی و بازیکنان ما ممکن است مبتلا یا ناقل بیماری کرونا باشند ترجیح دادیم آقای رضایی برای حفظ سلامت خصوصا کسانی که اینجا هستند و ممکن است خدای نکرده دچار این اتفاق شوند، در کنفرانس خبری هم شرکت نکنند اما این توضیح را هم بدهم من که اینجا در حضورتان هستم امروز صبح تست کرونا دادم و تست کرونایم منفی است.

دادفر در خصوص اینکه می گویند باشگاه ذوب آهن اعلام کرده بازی لغو شده، گفت:

اصلا در حیطه اختیارات ما این مسئله نیست که تشخیص دهیم بازی لغو شده یا خیر. مارجع ذی صلاح، سازمان لیگ و ایفمارک باید بررسی کنند و بگویند بازی لغو خواهد شد یا نه. آن چیزی که مسلم است، ما به خاطر افزایش تعداد کرونایی های مان اردوی تیم را کامل تعطیل کردیم و بازیکنان را مرخص کردیم و به خانه رفتند و به نوعی قرنطینه را برای کل نفرات تیم شروع کردیم به این دلیل که ما هم در تمرین امروز و هم دیروز، این بازیکنان همه کنار هم کار کرده اند و ممکن است این ویروس به دیگران هم انتقال پیدا کرده باشد حتی اگر تست مجددی هم گرفته شود ممکن است آمار کرونایی ها ما افزایش داشته باشد. نکته دیگر این است که دوستان عنوان کرده اند با بازیکنان امید و جوانان بازی کنیم، 3 بازیکن امید ما در اردوی تیم ملی جوانان هستند و با ما نیستند و یکی دیگر اردوی تیم ملی امید بوده و دیشب برگشته و تازه به جمع تیم اضافه شده و 11 نفر هم کرونایی قطعی داریم که متاسفانه می توانم بگویم همه آنها از بازیکنان اصلی ما بوده و به این دلایل ما نتوانیم بازی با شهرخودرو را انجام دهیم و منتظر تصمیم سازمان لیگ و ایفمارک هستیم و هیات مدیره باشگاه هم امشب تشکیل جلسه خواهد داشت و بر مبنای تصمیم سازمان لیگ تصمیم خواهند گرفت که چه موضعی را در قبال بازی فردا اتخاذ کنیم.

وی در خصوص اینکه اگر بازی بخواهد برگزار شود، ذوب آهن اعتراض خواهد کرد توضیح داد:

تصمیم را هیات مدیره می گیرد و قطع به یقین برای ما لازم الجرا خواهد بود. هیات مدیره هر تصمیمی بعد از تصمیم سازمان لیگ بگیرد، ما اطاعت می کنیم.

دادفر در خصوص آخرین مکاتبات باشگاه ذوب آهن با فدراسیون گفت:

آقای محمدی، مدیرعامل باشگاه دستور دادند نامه ای به سازمان لیگ ارسال کنیم با توجه به اینکه خانم هراتیان در قطر به سر می برند و در مسابقات آسیایی حضور دارند، اطلاعات را از طریق پزشک تیممان با واتساپ برایشان ارسال کردیم و ایشان مستندات بیشتری خواستند. نکته ای که دوست دارم تاکید کنم این است که ما آمادگی این را داریم تا هر زمان که دوستان صللاح بدانند تست های راستی آزمایی را بدهیم چون الان متاسفانه بعضی دوستان بی اخلاقی کرده اند و جواب های تست ما را زیر سوال برده اند. ما در آزمایش های معتبر اصفهان که برای همه شناخته شده است آزمایش دادیم و جواب تست ها کاملا قانونی و صحیح است و آمادگی داریم هر زمان که گفتند تست راستی آزمایی را پشت سربگذاریم. متاسفانه این قول را می توانم بدهم که آزمایش مجدد تست کرونا باعث افزایش تعداد آمار ما خواهد شد چون از روز پنجشنبه که ما اعلام کردیم 5 6 نفر قطعی داریم و 7 نفر قطعی، الان 11 نفر قطعی داریم و چند نفر مشکوک که ممکن است تعدادی از مشکوک های ما قطعی شوند و یا به آنها اضافه شود. جان آدم ها از هر چیزی برای ما مهمتر است اگر باشگاه به این نتیجه برسد که بازی نکند، هم سلامت بازیکنان خودش را مدنظر قرار خواهد داد هم سلامت تیم حریف را، من توصیه می کنم در این موارد از بی اخلاقی و اتهام زنی پرهیز کنیم و اجازه دهیم مراجع ذی صلاح مستندات را بررسی کنند اگر ایرادی بود اعلام خواهند کرد.

دادفر در خصوص لغو بازی ذوب آهن مثل بازی پرسپولیس گفت:

هر امکانی وجود دارد، من این را عرض کنم که بازی پرسپولیس هفته آینده است و بعدا برای آن باید تصمیم گرفت اما من یک سوال از عزیزان دارم. بازی این هفته پرسپولیس به دلیل کرونا لغو شده است، بازی هفته بعد از آن هم با سپاهان به دلیل کرونا لغو شده، ما بین این دو بازی قرار بوده یک بازی برگزار شود و کادرفنی پرسپولیس هم مشتاقانه اعلام کرده اند که می خواهند بازی کنند و یک بازی تدارکاتی خوب هم برایشان محسوب می شود. خودتان حساب کنید، آیا این بازی باید کنسل شود؟ یا نه. فکر می کنم خطری که تیم ذوب آهن با 11 مبتلا به کرونا دارد، برای پرسپولیس خیلی بیشتر است تا این تیم یک سفر را با احتمالات به قائمشهر انجام می داد، ما دچار مبتلای قطعی هستیم اما آن موقع پرسپولیس با احتمالات رو به رو بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.