چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

باشگاه ماشین سازی: مسئولین در چینش داوران با وسواس بیشتری عمل کنند

باشگاه ماشین سازی: مسئولین در چینش داوران با وسواس بیشتری عمل کنند

باشگاه ماشین سازی تبریز نسبت به چینش داوران در هفته پنجم لیگ برتر ابراز نگرانی کرد.

به گزارش ایران ورزشی، باشگاه ماشین سازی تبریز با انتشار متنی نسبت به چینش داوران در مسابقات این هفته لیگ برتر ابراز نگرانی کرد.

در این متن آمده است:

لطفا دقت کنیم! چینش داوری، تاثیرگذار در نتایج

چینش داوران موضوعی مهم و تاثیرگذار در نتایج دیدارهای لیگ برتر است و شایسته است که مسئولین محترم اجرایی مسابقات در این موضوع با وسواس بیشتری عمل کنند تا حقی، ناحق نشود. ماشین سازان از هفته پنجم لیگ برتر میهمان آلومینیوم اراک است و شرایط دو تیم در جدول این دیدار را حساس‌تر کرده است و اکنون با معرفی داوران این دیدار متوجه موضوعی می‌شویم که قابل تامل است و جای بررسی‌های بیشتر دارد. در هفته دوم لیگ برتر و در دیدار سپاهان و آلومینیوم در پی اعتراضات کادر فنی تیم آلومینیوم اراک به تیم داوری، شاهد تاثیرات منفی در پرچم‌های یکی از داوران خط بودیم که اکنون این داور در چینش هفته پنجم نیز برای دیدار آلومینیوم انتخاب شده است. شایسته بود که به خاطر ابهام زدایی در چینش داوران دقت بیشتری می‌شد. با احترام به تمامی داوران حاضر در فوتبال ایران، برخی اعتراضات و فشارهای بیرونی در عملکرد داوران تاثیرگذار بوده است و این بدان معنا نیست که اشتباهات عمدی بوده است.

گفتنی است، دیدار دو تیم آلومینیوم و ماشین سازی تبریز دوشنبه 17 آذر از ساعت 15:00 در ورزشگاه امام خمینی اراک آغاز می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.