یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

سهیل مهدی: ذوب آهن 25 بازیکن آماده دارد

سهیل مهدی: ذوب آهن 25 بازیکن آماده دارد

سهیل مهدی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ بیان کرد با توجه به لیست 36 نفره ذوب‌آهن این تیم 11 مبتلا دارد و 25 نفر آماده بازی هستند

به گزارش ایران ورزشی، سهیل مهدی در مورد برگزاری دیدار دو تیم ذوب آهن و شهرخودرو گفت:

با توجه به شرایط و  قوانینی که قبل از شروع مسابقات اعلام کرده بودیم، اینکه شرایط و موارد ابتلا با حضور 5+11 بازیکنی که مبتلا نیستند مسابقات را ادامه خواهیم داد این اتفاق همچنان حاکم خواهد بود.علیرغم ناراحتی ما از ابتلای بازیکنان خوب ذوب‌آهن مسابقات را ادامه خواهیم داد. بازی امروز برگزار خواهد شد.

او در خصوص اینکه رحمان رضایی اعلام کرده 60 درصد بازیکنانشان مبتلا شده‌اند و آیا ممکن است اصلاحی در این قانون صورت بگیرد، گفت:

اصلاح قانون شب قبل از بازی اتفاق نمی‌افتد. قانونی هم که در شروع مسابقات مصوب و به تیم‌ها ابلاغ شد، تیم‌ها کاملا مستحضر بودند. بحث 60درصد را نمی‌دانم و باید به عدد آن برسیم. ما با درصد مواجه نیستیم و بحث همان 5+11 است به شرط اینکه یک گلر بین اعضای سالم وجود داشته باشد. با توجه به لیست 36نفره ذوب آهن الان این مساله موثق است و از 36 نفر 11 مبتلا داشتند و 25 نفر آماده بازی دارند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت‌وگو با شبکه دو و در پاسخ به این سوال که چه اصراری به برگزاری بازی است وقتی ممکن است بیماری به تیم‌های دیگر هم سرایت کند، گفت:

ما بازی دوستانه برگزار نمی‌کنیم. یا یک لیگ مواجه هستیم. لیگ هم ضوابطی دارد و اصرار به بر اجرای ضوابط است. نمی‌دانم چه اصراری به تعطیلی مسابقات است. این صحبت در جهت حفظ شرایط یک لیگ نیست.

مهدی تصریح کرد:

ما به نظر عزیزان در ذوب آهن احترام می‌گذاریم. تیم خوب ذوب‌آهن در هفته های اول مسابقات شرایط خوبی را تجربه نکرده و ما به نظرات پیشکسوتان خوب کشور از جمله جناب کربکندی که بزرگتر همه ما هستند احترام می‌‌گذاریم اما به هرحال وقتی ضوابطی بر مسابقات حاکم می‌شود برای همه لازم الاجرا است و ما هم بر اساس آن جلو می‌رویم. مگر اینکه مصوبه جدیدی ابلاغ شود که ما هم موظف به اجرای آن هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.