دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

نگرانی پرسپولیس برای فینال؛ ناآشنایی با ورزشگاه الجنوب

نگرانی پرسپولیس برای فینال؛ ناآشنایی با ورزشگاه الجنوب

 یک بار دیگر هم تست می‌دهند
روز جمعه از تمام اعضای تیم پرسپولیس تست کرونا گرفته شد که خوشبختانه جواب تست همه منفی شد و حالا سرخ‌ها با تمام نیرو می‌توانند به تمرینات‌شان ادامه دهند. قرار است قبل از سفر به قطر اعضای این تیم یک تست کامل همراه با تست خون دیگر انجام دهند. ضمن اینکه به محض رسیدن اعضای تیم به قطر در همان فرودگاه دوحه در حبابی که برای تیم تشکیل خواهد شد، از تیم تست می‌گیرند.
بعد از آن کاروان پرسپولیس به هتل محل اقامتش خواهد رفت و تا زمانی که جواب تست‌ها نرسد، تیم باید در قرنطینه باشد و اعضای تیم غذاهای خود را به صورت پکیج در اتاق‌های‌شان دریافت می‌کنند.
 
برنامه تمرینات ارسال شد
کادر فنی پرسپولیس برای روزهایی که این تیم در قطر حضور خواهد داشت و برای مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌شود، برنامه تمرینات و رفت و آمدش را ارسال کرده تا مشخص شود این تیم قصد دارد در چه ساعاتی تمرین کند. AFC با توجه به این زمان‌بندی‌ها شرایطی فراهم می‌کند که مثل بازی‌های قبلی در دوحه در زمان حرکت اتوبوس به سمت زمین تمرین و در بازگشت به هتل تمام چراغ‌های راهنمایی در تقاطع‌های شهر دوحه برای اتوبوس پرسپولیس سبز باشد و این تیم هرگز معطل ترافیک نشود.
قطری‌ها این اقدامات را آزمایشی برای برگزاری جام باشگاه‌های جهان و بزرگتر از آن جام جهانی انجام می‌دهند.
 
دغدغه هتل ندارند
دفعه قبلی که پرسپولیس به دوحه رفت و در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت داشت، شرایط سختی را در هتل تجربه کرد و اعضای تیم از وضعیت هتل گلایه داشتند. البته خود هتل شرایط خوبی داشت اما تعدد تیم‌های حاضر در آن شرایط را برای تمرین در سالن بدنسازی و استخر بسیار سخت کرده بود.
با این حال باشگاه پرسپولیس در نامه‌نگاری با‌ AFC درخواست کرده برای فینال هتلی در شأن این مسابقه در اختیار تیم قرار بگیرد و ظاهراً این بار اعضای تیم دغدغه هتل و رفت و آمد نخواهند داشت.

 با الجنوب آشنا نیستند

در حالی 13 روز دیگر بازی فنیال لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد که پرسپولیس با ورزشگاه محل بازی فینال هیچ گونه آشنایی ندارد و تنها با یک جلسه تمرین در این ورزشگاه می‌تواند آماده نبرد با حریف شرقی شود. پرسپولیس در بازی‌های مرحله گروهی و مراحل حذفی که دو ماه قبل در دوحه پشت سر گذاشت، چهار بازی در ورزشگاه شیک اجوکیشن سیتی انجام داد و سه بازی هم در ورزشگاه خانگی السد، جاسم بن حمد انجام داد که غیر از یک باخت در مقابل الدحیل در ورزشگاه اجوکیشن سیتی در سایر بازی‌ها موفق بود .

حالا و برای بازی فینال پرسپولیس باید در ورزشگاه فوق‌العاده شیک و مدرن الجنوب به میدان برود که نزدیک به یک سال و نیم از افتتاح آن می‌گذرد و در مراحل قبل تیم‌های شهرخودرو و استقلال در آن به میدان رفته‌اند اما پرسپولیس ذهنیتی نسبت به این ورزشگاه ندارد و برایش تازگی خواهد داشت که باید دید این شرایط برای فینالیست شرقی هم مصداق خواهد داشت یا نه.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.