جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

کادر فنی پرسپولیس شاکی از رسول‌پناه

توافق با بشار عملاً خلع سلاح‌مان می‌کند

توافق با بشار عملاً خلع سلاح‌مان می‌کند

به گزارش ایران ورزشی آنلاین مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس اخیراً به توافقنامه‌ای میان بشار رسن و رسول‌پناه در مدیریت قبلی باشگاه دست یافته که طی آن بشار می‌تواند بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا شود.
در واقع به نظر می‌رسد رسول‌پناه در آن مقطع که بشار ساز جدایی کوک کرده بود با در نظر داشتن اینکه این بازیکن حتماً در فینال آسیا باید حاضر باشد به هر خواسته‌ای که او داشته تن داده و شرایط تیم بعد از فینال را در نظر نگرفته است.
حالا که مشخص شده بشار بعد از فینال 29 آذر به ایران باز نخواهد گشت اعضای کادر فنی که اصلاً رابطه خوبی با مهدی رسول‌پناه نداشتند بشدت از دست او شاکی هستند و می‌گویند این کار مدیریت قبلی واقعاً زشت بوده و باعث خواهد شد تا تیم در بازی‌های بعد از فینال تا نیم فصل خلع سلاح شود.
مربیان پرسپولیس می‌گویند کاش مدیریت قبلی اجازه می‌داد بشار نیم فصل جدا شود تا بتوانند بازیکنی جایگزینش کنند اما وقتی پرسپولیس از دوحه برگردد دوسوم بازی‌هایش از نیم فصل اول باقی مانده است و باز هم یک بازیکن کمتر دارد. گفتنی است بشار رسن با مصدومیتی که در بازی‌های ملی نصیبش شد همچنان در زانویش احساس درد می‌کند و از آنجا که حجم عضلاتش پایین است و با هر ضربه‌ای ملتهب می‌شود باید مدام در حال فیزیوتراپی و وزنه زدن باشد تا مشکلی برای بازی نداشته باشد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.