دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

یحیی به بازیکنان: حتی اگر هوادار ناراحت شد باز هم عکس نگیرید

یحیی به بازیکنان: حتی اگر هوادار ناراحت شد باز هم عکس نگیرید

به گزارش ایران ورزشی آنلاین بعد از اینکه در فضای مجازی متن گفت و گوهای برخی هواداران استقلال منتشر شد و پرسپولیسی‌ها به این پی بردند که برخی ممکن است به خاطر عناد با این باشگاه برای حضور در اردو و محل تمرین و مسابقه سراغ بازیکنان پرسپولیس بیایند و در آستانه فینال آسیا کرونایی‌شان کنند، باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از هر گونه اتفاقی در این خصوص راهکاری اندیشید.
پرسپولیس در فاصله باقی‌مانده تا فینال لیگ قهرمانان اصلاً دوست ندارد ریسک کند و غیر از اینکه امکان مصدوم شدن بازیکنان در چمن مصنوعی قائمشهر بالا بود یکی از دلایلی که حاضر نبودند به قائمشهر بروند احتمال ابتلا به ویروس کرونا بود که خوشبختانه بخیر گذشت.
با این حال باشگاه پرسپولیس با وجود لغو بازی با نساجی برای اعضای تیم شرایط مسابقه را شبیه‌سازی کرد و تیم را برای برپایی اردو به هتل فرستاد. از این رو جمعه بعد از تمرین تیم همه به هتل رفتند و قرار است این اردو با وقفه ای دو روزه در میانه این هفته دوباره تشکیل شود.
در عین حال یحیی گل‌محمدی در شروع اردو طی صحبتی که با بازیکنان داشت از آنها خواست به هیچ وجه با هواداران عکس نگیرند و حتی اگر هواداری از این کار ناراحت شد باز هم از عکس گرفتن امتناع کنند.
یحیی گل‌محمدی به بازیکنانش گفت با توجه به اینکه برای بازی فینال عیسی، وحید و احسان را در اختیار نداریم دیگر دوست نداریم بازیکن دیگری را از دست بدهیم و باید از تمام داشته‌هایمان مراقبت کنیم.
باشگاه پرسپولیس قصد دارد شرایط اردویی را تا بازی با ذوب‌آهن برقرار کرده و بازیکنان و اعضای تیم غیر از آن دو روز فقط برای انجام تمرینات از هتل خارج شوند. باشگاه پرسپولیس اعلام کرده هدف از این اردو ایزوله کردن بازیکنان و کاهش ارتباط آنها با افراد خانواده، دوستان و جامعه به منظور کاهش امکان سرایت بیماری کرونا به بازیکنان و عوامل تیم است ضمن اینکه هماهنگ شده تا پروتکل‌های بهداشتی بیشتر از قبل در محل اردو اجرا شود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.