یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

میهایلوویچ: هنوز دنبال خبرچین تیم‌مان هستم!

میهایلوویچ: هنوز دنبال خبرچین تیم‌مان هستم!

سرمربی تیم فوتبال بولونیا پس از شکست تیمش مقابل اینتر اعلام کرد فردی که برنامه‌های تاکتیکی او را لو می‌دهد، پیدا نکرده است.

به گزارش ایران ورزشی، سینیشا میهایلوویچ سرمربی تیم فوتبال بولونیا یک بار دیگر اظهارات تهدیدآمیزش درباره لو رفتن برنامه‌های تاکتیکی او را تکرار کرد.

میهایلوویچ پیش از بازی به خبرنگاران گفت پس از مشکوک شدن به وجود یک خبرچین در رختکن تیمش، در یکی از بازی‌های قبلی تیمش به صورت عامدانه تاکتیکی غیرمنتظره را به کار بست تا متوجه شود که آیا تیم حریف باز هم از تغییر تاکتیکی او آگاه خواهد شد یا نه و گویا این موضوع برای وی محرز شده است.

سرمربی صرب بولونیا که از این ماجرا بسیار خشمگین شده بود خبرچین تیم را تهدید کرد و گفت اگر آن شخص را پیدا کند، او را به چهارمیخ خواهد کشید.

میهایلوویچ 51 ساله پس از شکست خارج از خانه شاگردانش مقابل آخرین تیم دوران بازی خود، در پاسخ به این سؤال که آیا توانسته است خبرچین رختکن بولونیا را پیدا کند، گفت: اگر او را پیدا کرده بودم، الان شما متوجه شده بودید که یکی اعضای تیم‌ ما اینجا نیست. ما هنوز در حال تحقیق هستیم تا این فرد را پیدا کنیم.

میهایلوویچ درباره تاکتیک‌های تیمش مقابل اینتر هم گفت: بازی ما مطابق برنامه‌ای که داشتیم پیش نرفت. شاید من به اندازه کافی برنامه‌هایم را شفاف بیان نکردم. ما تیم همیشگی نبودیم. من سیستم بازی تیم را عوض کردم، اما به خاطر اینکه گزینه‌های هجومی زیادی نداشتیم، نمی‌خواستیم بازیکنان زیادی را خارج از پست‌شان به کار بگیرم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.