یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹

بلاتکلیفی استقلال در ماجرای انتخاب سرمربی

سعادتمند-الکس، ماجرای استرا تکرار می شود؟

سعادتمند-الکس، ماجرای استرا تکرار می شود؟

استقلال بلاتکلیف ترین روزهای تاریخ خود را به لحاظ انتخاب سرمربی جدید سپری می کند و مشخص نیست که چرا و به چه دلیل مذاکارتی که با الکساندر نوری خوب پیش رفته بود، حالا متوقف شده است.

از باشگاه استقلال خبر‌هایی قطعی مبنی بر توافق اولیه با الکساندر نوری برای پذیرش مربیگری استقلال به بیرون مخابره شد که در روزهای گذشته مورد توجه رسانه‌ها نیز قرار گرفت اما مدیرعامل باشگاه استقلال هر بار که با سؤالی درباره نوری مواجه می‌شود از پاسخگویی شفاف درباره آن طفره می‌رود. 
احتمال می‌دهند که دلیل سیاست سعادتمند درگیری استقلال با لیگ قهرمانان آسیا باشد اما بعید است با شخصیتی که از سعادتمند می‌شناسیم، چنانچه او با سرمربی جدید به توافق نهایی رسیده بود، این موضوع را رسانه‌ای نکند. 
سعادتمند اخلاقی دارد که کار نکرده را هم در بوق و کرنا می‌کند، درست مانند ماجرای استراماچونی که بیش از یک ماه افکار عمومی را سردواند و در نهایت استراماچونی نیز به ایران بازنگشت.
 حالا سعادتمند بار دیگر در فشار حداکثری برای استخدام الکساندر نوری قرار گرفته و باید هرطور شده این مربی را استخدام کند اما ظاهراً باشگاه استقلال آنقدر پول ندارد که بتواند از پس خواسته‌های این مربی برآید و احتمال دارد ماجرای نوری با استقلال نیز در روزهای آتی از سوی مدیرعامل جدید منتفی اعلام شود. 
اینکه سعادتمند درباره نوری شفاف‌سازی نمی‌کند بر ابهامات ناشی از توافق نهایی با این مربی ایرانی-آلمانی افزوده است. به هر حال استقلال وقت آنچنانی برای انتخاب ندارد و حتی اگر آبی‌ها با مجید نامجو مطلق نیز به مرحله بعد صعود کنند، این مربی نمی‌تواند گزینه مطمئنی برای یک فصل پرتلاطم باشد و استقلال باید گزینه‌ای را روی نیمکت خود ببیند که از نظر تجربه و دانش مربیگری در سطح بالایی از مربیگری باشد.
 اینکه گفته می‌شود شاید با منتفی شدن حضور نوری مدیران استقلال به سمت بازگرداندن فرهاد مجیدی بروند نیز تصمیم اشتباهی است و این کار جز آنکه شخصیت مجیدی را لگدمال کند، هیچ نتیجه‌ای برای استقلال به همراه نخواهد داشت مگر آنکه سعادتمند برکنار شود.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.