چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

کمالوند: شاهین بوشهر بالاتر از حد انتظار من ظاهر شده است

کمالوند: شاهین بوشهر بالاتر از حد انتظار من ظاهر شده است

فراز کمالوند درباره شرایط تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و برتری مقابل خوشه طلایی ساوه توضیحاتی داد.

به گزارش ایراان ورزشی و به نقل از تسنیم، کمالوند در ابتدا اظهار داشت:

خیلی زودتر از چیزی که انتظار داشتیم به پیروزی رسیدیم. ما زمانی وارد نقل و انتقالات شدیم که همه بازیکنان جذب سایر تیم‌ها شده بودند و بازی دوستانه هم نداشتیم. دیدارهای اخیر در لیگ یک بازی‌های دوستانه ماست.

وی با اشاره به مصدومیت چند بازیکن تیمش تصریح کرد:

وقتی بازیکنان بدون تمرین وارد مسابقات شوند، طبیعی است که مصدوم شوند. ما در سه مسابقه، هشت بازیکن خود را از دست دادیم که دو نفر از آنها رباط صلیبی پاره کرده‌اند. مگر یک تیم چقدر بازیکن دارد؟ اگر این اتفاقات نباشد، امیدوارتر به کار ادامه می‌دهیم. با این وجود تیم بالاتر از حد انتظار ما ظاهر شده است.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر به تغییرات فراوان تیمش نسبت به فصل گذشته اشاره کرد و گفت:

تیم را 20 روز مانده به شروع مسابقات تشکیل دادیم و یک بازیکن رده بزرگسالان از سال گذشته در شاهین نماندند. تیم ما حداکثر 35 تا 40 درصد آماده است، اما از این تیم کاملاً راضی هستم. اگر به 70 تا 80 درصد آمادگی برسیم، همه شرایط خوب شاهین را می‌بینند.

کمالوند درخصوص اینکه شاهین در این فصل برای فرار از سقوط نکردن می‌جنگد، خاطرنشان کرد:

خیلی علاقه‌مند بودیم شرایط بهتر از این داشته باشیم، اما این موضوع به خاطر زمان کم امکان‌پذیر نبود. ما با باشگاه هماهنگ شدیم تا تیم خوبی ببندیم و برای کسب جایگاهی آبرومند در جدول تلاش کنیم. ان‌شاءالله با شرایط موجود به این هدف می‌رسیم.

وی درباره استعفای خود از هدایت شاهین شهرداری بوشهر و بازگشت به تمرینات اظهار داشت:

این شرایط سخت است و عموم مردم از این وضعیت خبر ندارند. همه با خود می‌گویند کمالوند به شاهین رفته و از تیم توقع دارند، اما دیگر نمی‌گویند بازیکنان بدنسازی و بازی تدارکاتی نداشته‌اند و نمی‌دانند 20 روز است که مجوز تیمداری شهرداری بوشهر صادر شده است.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در پایان گفت:

در شرایطی بازیکن گرفتیم که همه بازیکنان به تیم‌های دیگر رفته بودند و هشت بازیکن هم مصدوم شدند. مشکل خاصی بابت ادامه همکاری وجود ندارد و کار را پیش می‌بریم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد. فکر می‌کنم شرایط ما با گذشت زمان بهتر خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.