دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

امیدوارم قرارداد واینالدوم تمدید شود

یورگن کلوپ: با شنیدن شعار تنها قدم نخواهی زد هنگام ورود به زمین، مو به تن ما سیخ شد

یورگن کلوپ: با شنیدن شعار تنها قدم نخواهی زد هنگام ورود به زمین، مو به تن ما سیخ شد

پس از برتری 4-0 لیورپول مقابل وولورهمپتون، یورگن کلوپ گفتگویی با خبرنگاران داشت.

ایران ورزشی/سرمربی لیورپول در مصاحبه با BT Sport گفت:

وولورهمپتون واقعا حریف سرسختی است اما امشب به آنها اجازه ندادیم که سرسخت باشند. همه چیز در تلاش بچه ها، فضای ورزشگاه و البته نحوه کنترل کردن بازی خلاصه می شود. انتظار داشتیم وولوز با 5 مدافع بازی کند اما آنها 4 مدافع داشتند. با این حال بازیکنان به خوبی توانستند خود را با سبک بازی حریف هماهنگ کنند.

کلهر وقتی صاحب توپ می شود، بسیار خونسرد است. او ذاتا، انسان خونسردی است. استعداد ویژه ای دارد. بسیار خوشحالیم که او را در ترکیب خود داریم. نکو ویلیامز عملکرد سطح بالایی داشت. جونز نیز با وجود ضربه ای که در نیمه اول خورد و دردی که داشت، نمایش ممتازی ارائه کرد. بدون شک شب فوق العاده ای شد. امیدوارم قرارداد واینالدوم تمدید شود. روابط خوبی داریم و می بینید که او در همه بازی ها به میدان می رود.

واقعا هیچ ایده ای ندارم که 2000 تماشاگر چطور می توانند چنین جوی در ورزشگاه درست کنند. هر کسی که امشب اینجا بود باید افتخار کند. شبی بسیار لذت بخش و احساسی شد. اگر ویروس کرونا در یک مورد مفید بوده باشد، همین است که بیشتر قدردان چیزهای کوچک زندگی هستیم. 2000 هوادار امشب کمک زیادی به ما کردند. هنگام گرم کردم وقتی وارد زمین شدیم، با شنیدن شعار "تنها قدم نخواهی زد"، مو به تن ما سیخ شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.