یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

پنالتی‌مان کاملاً درست و گل نفت مسجدسلیمان هم آفساید بود

شیری: باید از کمک داور ویدئویی استفاده شود

شیری: باید از کمک داور ویدئویی استفاده شود
ناصر قراگزلو
ناصر قراگزلو

ایران ورزشی: حامد شیری، بازیکن و کاپیتان تیم نساجی از شرایط تیم‌شان بعد از برد مقابل مسجدسلیمان صحبت کرده و از اهداف‌شان برای این فصل حرف می‌زند.

از برد باارزشی که مقابل مسجدسلیمان داشتید، شروع کنیم.

 با توجه به تغییراتی که مسجدسلیمان داشته، آنها امسال تغییر تاکتیکی داشته‌اند و به‌نوعی خوب دفاع می‌کنند و خوب ضدحمله می‌زنند، موقعیت گل کمی هم به حریفان می‌دهند اما با این وجود ما حملات خیلی زیادی روی دروازه حریف داشتیم که در نهایت با گل دقیقه ۸۱ از روی نقطه پنالتی به برد رسیدیم و گره بازی به این طریق باز شد.

به‌عنوان کاپیتان تیم در آن بازی سخت چه توصیه‌ای برای بازیکنان داشتی؟

 بین دو نیمه به بازیکنان تیم گفتم عجله نکنید چون اگر قرار باشد پیروز شویم ما می‌توانیم حتی دقیقه ۹۵ هم به پیروزی برسیم.

اما کادر فنی مسجدسلیمان نسبت به پنالتی و بعضی اتفاقات رخ‌داده مقابل نساجی معترض بودند!

 متأسفانه این موضوع در فوتبال ما در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی است که زمانی که تیمی پیروز می‌شود همه چیز از جمله داوری، زمین و خیلی چیزهای دیگر عالی است و هیچ مشکلی هم وجود ندارد، اما وقتی تیمی بازنده می‌شود داور و همه موارد دیگر دارای مشکل می‌شوند که این امر اصلاً منطقی نیست.

اما در بعضی بازی‌ها هم داوران اشتباهات بدی داشتند!

 داوران ما باید تمرکز بیشتری داشته باشند و اشتباهاتی هم وجود داشته، به همین دلیل کمک‌داور ویدئویی حتماً باید وارد فوتبال ما و داوری شود تا حق تیمی ضایع نشود.

در بازی  روی پنالتی که برای تیم‌تان گرفته شد و گلی که مسجدسلیمان زد و مردود اعلام شد، تیم جنوبی خیلی معترض بود.

 در کارشناسی‌های داوری هم مشخص شد گل مسجدسلیمان آفساید بوده و پنالتی هم که به سود ما گرفته شد کاملاً سالم بود و هیچ مشکلی نداشت. من فکر می‌کنم صحبت‌ها و اعتراضات بلافاصله بعد از بازی عجولانه است و باید اجازه داده شود بعد از کارشناسی اگر اعتراضی صحیح است اعمال شود.

سرمربی این فصل نساجی هم مربی بادیسیپلین و موفقی تا الان نشان داده.

سرمربی ما فردی تحصیلکرده، با سابقه خوب در مربیگری است که نقش زیاد و پررنگی در موفقیت‌های محمود فکری داشت. ایشان به‌لحاظ رفتاری و صحبت کردن جدا از موارد علمی خوب، در سطح بالایی قرار دارند. علاوه بر آن، ۸۰ درصد بازیکنانی را هم که انتخاب کردند در سیستم تیم ما جواب داده‌اند.

در جایگاه خوبی در جدول قرار دارید و به نظر می‌رسد می‌توانید به کسب سهمیه امیدوار باشید.

 بله، جایگاه‌مان در جدول خوب است اما خوب می‌دانیم هنوز اول راه هستیم و فصل دشواری را پیش رو داریم. هدف اول‌مان کسب رتبه تک‌رقمی است و می‌دانیم برای رتبه خوب باید خیلی بجنگیم و از جان مایه بگذاریم تا موفق شویم.

تست کرونای شجاعی مثبت اعلام شد در حالی که تیم‌تان چندی قبل با تراکتور بازی کرد. ترسی از ابتلای‌تان به کرونا ندارید؟

 پروتکل‌های بهداشتی و بقیه موارد خیلی دقیق در تیم ما اعمال می‌شود و قبل از هر بازی تست کرونا می‌دهیم، خلاصه همه چیز تحت کنترل شدید است.

بازی‌تان با پرسپولیس لغو شد و باید به مصاف سپاهان در اصفهان بروید!

 بازی سختی در پیش داریم اما نساجی امسال نشان داده تیم خوبی است و حرفی برای گفتن دارد؛ حتماً با اهداف تاکتیکی خاص مربوط به بازی سپاهان تمرین می‌کنیم و با شناخت و آنالیز کامل و کافی به مصاف حریفان‌مان می‌رویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.