چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

هوشنگ نصیرزاده: شجاعی کرونا ندارد / واسعی برای بازی با فولاد مشکلی نداشت

هوشنگ نصیرزاده: شجاعی کرونا ندارد / واسعی برای بازی با فولاد مشکلی نداشت

هوشنگ نصیرزاده تأکید کرد هنوز حکم محرومیت سعید واسعی به این باشگاه ابلاغ نشده و این بازیکن مشکلی برای بازی مقابل فولاد خوزستان نداشته است

به گزارش ایران ورزشی، هوشنگ نصیرزاده درباره تساوی بدون گل تیم تراکتور مقابل فولاد و اعتراض کادر فنی سرخپوشان تبریزی به قضاوت این دیدار به تسنیم گفت:

 درباره مسائل فنی که باید کادر فنی صحبت کند اما در مورد داوری باید بگویم دو تیم بزرگ مقابل هم بازی می‌کردند. اکبریان هم داور با تجربه‌ای است. یک صحنه‌ ای که می‌ توانست برای ما موقعیت آشکار گلزنی باشد، توسط کمک داور به اشتباه آفساید اعلام شد اما در سایر موارد اکبریان چون همیشه عاقلانه سوت می ‌زند، برخوردش با درگیری ‌های داخل و بیرون زمین منطقی بود.

نصیرزاده درباره محرومیت 4 ماهه سعید واسعی از سوی کمیته وضعیت و اینکه گفته می‌شود او نمی‌توانسته در دیدار با فولاد نیز بازی کند، گفت:

واسعی برای بازی با فولاد مشکلی نداشت، به این دلیل که تصمیمات پس از ابلاغ به طرفین رسمیت پیدا می‌کند و هنوز چیزی به باشگاه تراکتور ابلاغ نشده است. مطلب منتشر شده در فضای مجازی هم مبنی بر اینکه این حکم به باشگاه پیکان ابلاغ شده هم دروغ است و صحت ندارد.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در واکنش به این موضوع که حکم بابک مرادی به باشگاه استقلال روز گذشته (دوشنبه) ابلاغ شده بود و این بازیکن نتوانست در دیدار با صنعت نفت تیمش را همراهی کند، گفت:

در مورد استقلال نمی دانم اما در مورد حکم واسعی نه به ما چیزی ابلاغ شده و نه به باشگاه پیکان.

«قنبری و فرعباسی نیز قراردادهای خود با باشگاه خوشه طلایی و نفت مسجد سلیمان را یک طرفه فسخ کرده بودند و آن‌ها نیز در کمیته وضعیت پرونده دارند». نصیرزاده در واکنش به طرح این موضوع گفت:

این‌ها مواردی است که قبل از ما در باشگاه تراکتور اتفاق افتاده و این بازیکنان معتقدند فسخ قراردادشان با باشگاه‌های قبلی قانونی است. ما هم باید بررسی کنیم و ببینیم شرایط چگونه است. به طور کلی آرای کمیته وضعیت هم قطعیت ندارد و باید به کمیته استیناف برود و سپس تصمیم‌گیری شود.

نصیرزاده درباره آخرین وضعیت مسعود شجاعی و اینکه گفته می‌شود این بازیکن به کرونا مبتلا شده گفت:

مسعود شجاعی کسالت داشت و الان در حال استراحت است. به طور قطع این بازیکن به بازی بعد خواهد رسید. حضور شجاعی در هر تیمی موهبتی است و می‌تواند در زمین کارگردانی مثبت باشد. کسالت شجاعی سرماخوردگی است و کرونا نیست. شجاعی بیشتر علائم سرماخوردگی دارد و الان هم در حال استراحت است و به طور قطع به بازی آینده هم خواهد رسید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.