یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

شب قبل از بازی به ما گفتند رشید مظاهری محروم می‌شود

پرویز مظلومی: بابک مرادی در ترکیب اصلی استقلال بود ولی او را 4 ماه محروم کردند

پرویز مظلومی: بابک مرادی در ترکیب اصلی استقلال بود ولی او را 4 ماه محروم کردند

پرویز مظلومی خبر اختصاصی شب گذشته رسانه طرفداری را تایید کرده و می گوید شب قبل از دیدار برابر صنعت نفت آبادان به کادر فنی استقلال اعلام شده رشید مظاهری محروم می شود

به گزارش ایران ورزشی، پرویز مظلومی با انتقاد از برنامه فوتبال برتر به فارس گفت:

متأسفانه تا ساعت 2 بامداد بیدار بودم تا دوستان با من تماس بگیرند و نکاتی را در مورد استقلال بگویم ولی تماس نگرفتند. در کمال تعجب، روی خط برنامه می‌گویند با آقای مظلومی تماس گرفتیم ولی پاسخگو نبودند.

مظلومی افزود:

آقایان با چه کسی تماس گرفتند؟ تعجب می‌کنم. منِ سرپرست استقلال برای دفاع از تیمم، باید در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر حرف می‌زدم اما کسی با من تماس نگرفته و متهم به عدم پاسخگویی هم می‌شوم. نه اهل حاشیه سازی هستم و نه زیاد اهل مصاحبه ولی وقتی می‌بینم حق استقلال در روز روشن خورده می‌شود، مجبورم از حق تیمم و هوادارانش دفاع کنم.

مظلومی اضافه کرد:

می‌خواهم در مورد مساله فنی تیم صحبت کنم. انصافا از نظر فنی دست محمود فکری خالی بود و 5 بازیکن مهم و تأثیرگذار را در اختیار نداشت. بازیکنانی که دیروز غایب بودند، نفرات تاثیرگذار استقلال هستند ولی آنها را در اختیار نداشتیم. دومین مشکل در مسابقه دیروز، استرسی بود که قبل از مسابقه به تیم ما وارد شد.

سرپرست تیم استقلال ادامه داد:

شب قبل از بازی به ما اعلام کردند رشید مظاهری محروم می‌شود و تمام تمرکز ما را بهم ریختند. سؤال من این است؛ مگر کاری که مظاهری در تراکتور انجام داده، به استقلال مربوط است؟ نکته عجیب تر اینجاست که روز بازی به ما اعلام کردند بابک مرادی 4 ماه از حضور در میادین محروم شده است. ما باید به چه کسی پناه ببریم؟ چه کسی صدای ما را می‌شنود؟ رشید مظاهری یک استوری در اینستاگرامش منتشر کرده و مشابه همان را که نمی خواهم تاییدش کنم، یک بازیکن دیگر تراکتور منتشر کرده است. سؤال من این است که چرا آن بازیکن را محروم نمی‌کنند؟

مظلومی گفت:

مرادی در ترکیب اصلی استقلال در بازی روز گذشته حضور داشت ولی او را 4 ماه محروم کردند. ببینید چه استرس و فشاری به کادر فنی و بازیکنان چند ساعت به شروع مسابقه وارد شده و با چه تمرکزی باید تیم را به زمین بفرستند. همه این ها به کنار، ببینید در مورد داوری چه اتفاقاتی رخ داد. در شرایطی که بازیکن حریف به خاطر خطا روی مهدی قائدی باید از زمین اخراج می‌شد، داور اصلاً آن صحنه را خطا نگرفت. بررسی کنید که در دیدارهای استقلال مقابل فولاد، مس رفسنجان، ماشین سازی و پیکان چه بلاهایی سر تیم ما آوردند.

مظلومی افزود:

کارشناس داوری در مورد پنالتی واضح نفت آبادان می‌گوید در قانون جدید این صحنه پنالتی نیست. قانون جدید می‌گوید هر توپی که به دست اصابت کند و در داخل محوطه باشد، پنالتی است. خیلی راحت از حق استقلال می‌گذرند. خودتان بررسی کنید چه بلایی بر سر تیم ما آورده‌اند.

سرپرست تیم استقلال با انتقاد از رویه فعلی گفت:

 جریان چیست؟ ظاهرا فقط می‌خواهند یک تیم خاص قهرمان شود. وقتی این مسائل را می‌بینیم، به شک می‌افتیم. خطای واضح بازیکن نفت روی قائدی که حتماً باید بازیکن حریف اخراج می‌شد، گرفته نشده است. پنالتی محرز استقلال دیده نشده است. در این لیگ سخت و طاقت‌فرسا، مگر استقلال باید چند فرصت به دست بیاورد که آن را هم داوران نبینند؟ با این فشاری که روی تیم و کادر فنی وارد شده، چه انتظاری دارید؟ آقایان ادعا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند فرق نمی‌گذاریم اما آیا ندیدن پنالتی‌های واضح استقلال و حق‌خوری آشکار، فرق نیست؟ شما را به خدا قسم می‌دهم که با احساسات این هواداران بازی نکنید.

مظلومی افزود:

یکی به ما جواب بدهد. در برنامه شب گذشته فوتبال برتر از فلان تیم مقام مسئول به صورت تصویری روی خط آمده اما یک تماس با من نگرفتند که در مورد حق استقلال حرف بزنم. چه خبر است نمی‌دانیم. دیروز به معنی واقعی مظلومیت استقلال ثابت شد، وقتی یک بازیکن تیم ما را در روز بازی 4 ماه محروم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، تمام روحیه تیم ما بهم می‌ریزد. قبل از بازی باید استرس را در چهره مظاهری و حسین حسینی می‌دید. کادر فنی بلاتکلیف و نمی‌دانست کدام دروازه‌بان را باید بازی بدهد. این انصاف است؟

مظلومی ادامه داد:

دنبال بهانه نیستیم و نمی‌خواهیم اگر اشتباهی وجود دارد، روی آن سرپوش بگذاریم. تیمی که با 20 روز تمرین راهی مسابقات شده، در بالای جدول است، نه فرصت بدنسازی داشتیم و نه می‌شد در آن زمان تمرین درست و حسابی کرد. بازیکن تیم ما در یک تمرین 4 به 2 ساده، آسیب دیده چون از ابتدا در تمرینات ما حضور نداشته است. وقتی بازی‌ها شروع شد، دیاباته تازه به تهران رسید، طبیعتا بدون آماده سازی بازیکن در جریان مسابقات به این فشردگی مصدوم می‌شود.

سرپرست تیم استقلال اضافه کرد:

کتف مسعود ریگی را له کردند اما داور حتی خطا هم نگرفت. در جریان بازی دیروز قائدی را در مصاف تک به تک با دروازه‌بان سرنگون کردند اما داور خطا نگرفت. جالب است که همین صحنه در فوتبال برتر دیشب نشان ندادند. ما هزار مدل حرف داریم ولی انصاف کجا رفته است؟

مظلومی با اشاره به مصدومیت قائدی گفت 

قرار است این بازیکن از پای خود عکسبرداری کند. درست است که ما زمین اختصاصی در اختیار نداریم اما سه ورزشگاه در اختیار استقلال است. در این شرایط هوای بارانی و زمین‌های گل، بازیکنان ما با جان و دل تمرین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند اما سر آنها را در بازی می‌برند. وقتی بازیکن استرس داشته باشد مصدوم هم می‌شود. شما باید قبل از بازی دیروز رختکن تیم ما را می‌دیدید که به خاطر محرومیت بابک مرادی چقدر ناراحت بودند. خواهش من این است که آقایان فوتبالی فکر کنند و این گونه نباشد که در روز مسابقه بازیکن تیم ما را 4 ماه محروم کنند. نمی‌شد حکم بابک مرادی را امروز و بعد از بازی صادر می‌کردند؟ این ها مسائلی است که در 5 هفته گذشته ما را اذیت کرده و واقعا ما را به شک انداخته که شاید نمی‌خواهند استقلال موفق شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.