سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

کلوپ: برای میتیولن احترام قائلیم / لیورپول در همه مسابقات برای پیروزی به زمین می آید

کلوپ: برای میتیولن احترام قائلیم / لیورپول در همه مسابقات برای پیروزی به زمین می آید

لیورپول و میتیولن در چارچوب روز آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند. سرمربی قرمزها در کنفرانس خبری پیش از دیدار لیورپول و میتیولن با خبرنگاران گفتگو کرد.

به گزارش ایران وزشی و به نقل از سایت رسمی یوفا، یورگن کلوپ ابتدا در مورد وضعیت تیمش گفت:

خدا را شکر کسی از بازی قبلی برابر وولورهمپتون آسیب ندیده است. در سمت دیگر، بقیه مصدومان نیز هنوز آماده بازگشت به ترکیب نشده اند.

سرمربی لیورپول ادامه داد: ترکیب مان در حال حاضر خیلی جوان است. 5-6 بازیکن نیز کلا از ابتدا همه بازی ها حضور داشته اند. به هر حال همه با تیم سفر می کنند و سپس برای ترکیب تصمیمی گیری خواهیم کرد. پس از پرواز، تمرین خواهیم داشت و بعد از آن تصمیم می گیرم.

کلوپ افزود: این اولین بار است که در بازی آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان به نتیجه دیدار پایانی نیاز نداریم. باید وضعیت کلی را در نظر بگیریم ولی ما لیورپول هستیم و همیشه می خواهیم پیروز شویم. معمولا وقتی شما لیورپول هستید، باید برای پیروز شدن در هر مسابقه ای تلاش کنید. این مسابقه نیز مستثنی نیست و البته می دانیم کارمان سخت خواهد بود. مطمئنم حریف بازی مناسبی مقابل ما انجام می دهد و بنابراین برای آماده باشیم.

سرمربی قرمزها در مورد کوییمهن کلهر تصریح کرد: شانس بزرگی نصیب کلهر شده و بقیه جوانان شده است.احتمالا بدون این جوانان ما شکست می خوردیم. ویتور ماتوس و پپ لنگرز به این بازیکنان معمولا خیلی نزدیک هستند و آماده سازی شان را خیلی خوب انجام دادند. به همین دلیل از آن ها در زمین مسابقه استفاده کردیم. در مورد فیکس بازی کردن کلهر در بازی با میتیلون هنوز تصمیم نگرفته ایم ولی من دوست ندارم گلر را خیلی تغییر دهم. راجع به این مسئله فکر نکرده ام و شاید این نشانه خوبی نیز باشد.

وی در خصوص دیووک اوریگی گفت: دیووک مصدوم نیست ولی باید در نظر بگیرید که در حمله گزینه های بیشتر نسبت به دیگر پست ها داریم و نمی توانم 3 مهاجم را همزمان بازی دهم. هر چیزی ممکن است در بازی رخ دهد. دیووک نیز فرم خوبی دارد.

کلوپ در مورد میتیولن تصریح کرد: در کل احترام زیادی برای این تیم قائلم. در بازی رفت خوش شانس بودیم که مقابل شان پیروز شدیم. عملکردشان واقعا خوب بود. آن ها باید به عملکردی که داشته اند، افتخار کنند. شاید از نظر مالی، بردن بازی در لیگ قهرمانان برای این تیم خیلی خوب باشد ولی نکته بد برای آن ها این است که باید مقابل ما بازی کنند. همه ما برای آن ها احترام قائلیم و با آمادگی کامل مقابل شان بازی خواهیم کرد.

سرمربی لیورپول در مورد کسب جایزه ESPN اضافه کرد: آیا من شایستگی بیشتری نسبت به هانسی فلیک داشتم؟ خیر. چیزی که می توانم بگویم این است که من اصلا در این رای گیری نبودم! من سال گذشته جایزه فیفا را کسب کردم زیرا فاتح لیگ قهرمانان شده بودم. در واقع به این جوایز فردی برای مربیان خیلی اعتقاد ندارم. تا زمانی که به تنهایی این جوایز را بگیرم، شکایتی ندارم ولی به هر حال از آن هایی که به من رای دادند، تشکر می کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.