جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

تراکتور با حمله به میثاقی از تلویزیون پخش مستقیم خواست!

تراکتور با حمله به میثاقی از تلویزیون پخش مستقیم خواست!

حرف های محمدحسین میثاقی که در توصیف بوسه محمد عباس زاده به لوگوی تراکتور گفت: نباید بازیکن را تحت فشار گذاشت تا چنین کاری کند، واکنش باشگاه تبریزی را به دنبال داشت.

ایران ورزشی/باشگاه تراکتور در واکنش به حرف های مجری فوتبال برتر بیانیه ای را صادر کرده است و در متن این نامه خطاب به رییس سازمان صدا و سیما آمده است؛

 در مورخ 17 آذر 99 مجری برنامه‌ی فوتبال برتر در برنامه زنده تلویزیونی از شبکه 3 سیما، عمدا یا سهوا الفاظی در ارتباط با تیم مردمی و پر طرفدار تراکتور و بازیکنان و مربیان این تیم بزرگ و محبوب به کار برده است که منجر به جریحه ‌دار شدن احساسات میلیون‌ ها تماشاگر پرشور این تیم محبوب شده است.
در این راستا و در جهت پیگیری مطالبه بر حق هواداران تیم تراکتور، مدیریت باشگاه وظیفه ذاتی و قانونی خود می‌ داند مراتب اعتراض را به جنابعالی به‌ عنوان مقام ارشد سازمان مذکور رسانده و انتظار دارد دستور موکد داده شود تا ضمن برخورد با عوامل توهین و افتراء به تیم پرطرفدار و مردمی تراکتور، اجازه چنین اظهار نظرهایی به عوامل و گردانندگان آن به ‌ویژه مجری جوان و جویای نام آن داده نشود.
مدیریت باشگاه پیشنهاد موکد دارد که برای دلجویی از خیل عظیم طرفداران تیم تراکتور، بازی هفته هفتم این تیم مقابل پیکان تهران در روز 27 آذر از شبکه سوم سیما پخش سراسری شده تا حسن نیت دست اندرکاران این شبکه به این تیم محبوب و طرفداران پرشور آن اثبات گردد.
لازم به یادآوری است در صورت تکرار هرگونه اهانت مجدد، مدیریت حقوقی باشگاه مراتب را از طریق مراجع ذی صلاح، پیگیری قضایی خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.