چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیر حقوقی فولاد: صدور و ابلاغ رأی واسعی از صبح دیروز اعلام شده بود

مدیر حقوقی فولاد: صدور و ابلاغ رأی واسعی از صبح دیروز اعلام شده بود

مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان گفت: صدور رأی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در خصوص محرومیت سعید واسعی از صبح دیروز اعلام شده بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، عارف عارف‌نیا درباره شکایت باشگاه فولاد خوزستان از به میدان رفتن سعید واسعی برای تراکتور در دیدار مقابل فولاد اظهار داشت: بازیکنی که دیروز برای تراکتور بازی کرد، بازیکنی بود که به دلیل فسخ غیر موجه با حکم کمیته تعیین وضعیت 4 ماه محروم و به پرداخت مبلغی برای غرامت محکوم شده است. به همین دلیل ما بر حسب  این حکم که از دیروز صبح در رسانه‌ها اعلام شده بود، نسبت به حضور این بازی در دیدار روز گذشته طرح شکایت کرده‌ایم.

وی عنوان کرد: با همه احترامی که به تیم تراکتور و هواداران پرشور این باشگاه داریم، برای دفاع از حق باشگاه فولاد به کمیته انضباطی شکایت کرده‌ایم. بحث ما شکایت از باشگاه تراکتور نیست و صرفا حضور غیر قانونی این بازیکن در زمین را بررسی خواهیم کرد

مدیر حقوقی باشگاه فولاد اشاره کرد: اگر حکم محرومیت این بازیکن به باشگاه پیکان اعلام شده بود، باید به بازیکن اطلاع داده می‌شد. چون طبق اعلام قاطع رئیس  کمیته تعیین وضعیت در رسانه ملی، برای این بازیکن حکم صادر و ابلاغ شده است. در این وضعیت کمیته انضباطی به عنوان مرجع رسیدگی‌کننده باید این موضوع را بررسی کند.

عارف‌نیا تاکید کرد: طبق ماده 6١ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال با حضور بازیکن غیر مجاز در زمین، نتیجه بازی باید به تیم حریف واگذار شود. صدور حکم  کمیته تعیین وضعیت روز گذشته برای بازیکن استقلال نیز رسانه‌ای شده بود و عزیزان در باشگاه استقلال  هم به دلیل صدور همین حکم از بازیکن‌شان در زمین استفاده نکردند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.