شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

زیدان: اخراج می‌شوم؟/ نتیجه‌ای غیر از برد پذیرفته نیست

زیدان: اخراج می‌شوم؟/ نتیجه‌ای غیر از برد پذیرفته نیست

سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی حساس و حیاتی لیگ قهرمانان اروپا در خصوص اخراج شدنش از سمت مربیگری کهکشانی‌ها گفت و درباره جدال با مونشن گلادباخ صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، فردا شب در دیداری حساس و حیاتی، رئال مادرید به مصاف مونشن گلادباخ می‌رود. رسانه‌ها گزارش دادند که اگر زیدان موفق نشود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند از سمت مربیگری کهکشانی‌ها اخراج خواهد شد.

زیدان در نشست خبری پیش از بازی در لیگ قهرمانان اروپا گفت: بازی فردا شب وقتی آغاز شود نشان می‌دهد که چقدر حساس و ارزشمند است. ما برای پیروزی و رسیدن به صدرجدول رقابت می‌کنیم. هیچ چیزی غیر از برد در بازی فردا مورد پذیرش نیست و اصلا به حضور در لیگ اروپا فکر نمی‌کنم.

سرمربی رئال مادرید اظهار داشت: فده والورده به زودی به تمرینات ما بازمی‌گردد زیرا که او اکنون در آمادگی خوبی به سر می‌برد.

وی ادامه داد: ما می‌دانیم که چقدر تیم مونشن گلادباخ خوب است و منظم بازی می‌کند. آنها در ضدحملات بسیاری قوی هستند و از نظر فیزیکی نیز قدرتمند خواهند بود. ما می‌دانیم فرداشب با تیمی قوی بازی خواهیم کرد و به همین خودمان را به بهترین شکل آماده کرده‌ایم.

وی اظهار داشت: من به بازیکنانم اعتماد دارم و ما می‌خواهیم فردا مقابل مونشن گلادباخ بازی زیبا و کاملی را ارائه دهیم.

زیدان در خصوص آینده‌اش که به این بازی وابسته است، گفت: باشگاه کاری را می‌کند که باید بکند. من به این مسائل فکر نمی‌کنم. به بازی فردا تنها می اندیشم که باید بتوانم خوب بازی کنم و 3 امتیاز را بدست آورم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.