جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

مهدیخانی: تیم چینی و ژاپنی شانس اصلی فینالیست هستند

همیشه به این فکر می‌کنم که جام را در دستان آقا سید ببینم

همیشه به این فکر می‌کنم که جام را در دستان آقا سید ببینم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو

ایران ورزشی/محمد مهدی مهدیخانی که چند سال پیش به عنوان هوادار بازی‌های پرسپولیس را تماشا می‌کرد، حالا این توفیق را پیدا کرده که در فینال آسیا حضور یابد هر چند که به دلیل دیر ریجستر شدن نام بازیکن جدید پرسپولیس، او نمی‌تواند در فینال بازی کند اما با این وجود مهدیخانی از انگیزه‌های بالای بقیه همبازیانش برای موفقیت و کسب عنوان قهرمامی در فینال آسیا حرف می‌زند.

 

از زمانی که به پرسپولیس پیوستی چقدربه لحاظ فنی و بدنی آماده شده‌ای و با سایر بازیکنان نیز هماهنگ شده‌ای؟

من فکر می‌کنم روز به روز با تیم در حال آماده‌تر شدن هستم. و به هر حال به شرایط آمادگی نهایی که مدنظر خودم و کادر است، می‌رسم. مدتی تمرین نداشتم چون کرونا گرفته بودم اما الان خدا را شکر وضعیتم خوب شده و در حال رسیدن به آمادگی مطلوب هستم. البته شرایطم فعلاً آمادگی صددرصدی نیست اما سعی می‌کنم هر چه زودتر به آمادگی آرمانی برسم.

تو بازیکنی چند پسته در خط جلو محسوب می‌شوی. آقا یحیی قصد دارد از تو در چه پستی استفاده کند؟

بله من در تیم ملی جوانان در پست هافبک دفاعی و نفوذی بودم اما در پدیده با آقا یحیی در پست مهاجم و وینگر بازی کردم و فکر می‌کنم آقا یحیی در پرسپولیس هم از من در پست مهاجم یا وینگر استفاده کند.

در بین تیم‌های شرق کدام تیم را گزینه سخت‌تری برای پرسپولیس می‌دانی؟

تیم‌های شرق آسیا همگی از قدرت خوبی برخوردارند اما پرسپولیس هم تیمی با شخصیت بالا و قوی است. در هر صورت من فکر می‌کنم ویسل کوبه و تیم چینی، تیم‌های بهتری نسبت به تیم‌های کره‌ای هستند.خوشبختانه تیم ما در آمادگی کامل قرار دارد و من خیلی به قهرمانی پرسپولیس خوشبینم.

 در خصوص حضور هواداران در دیدار فینال چه نظری دارید؟

حضور هواداران همیشه به تیم ما روحیه مضاعفی می‌دهد. بازیکنان ما هم تلاش می‌کنند تا با حمایت هوادارانمان کاپ قهرمانی را تقدیم آنها کنیم.

از هواداری تا همین چند سال قبل به پیراهن تیم محبوبت رسیدی و در فینال از نزدیک بازی تیم محبوبت را تماشا می‌کنی. در خصوص برآورده شدن رویاهایت چه نظری داری؟

از بچگی آرزوی رسیدن به پیراهن پرسپولیس را داشتم و عاشق این تیم بودم و خوشحالم به این مهم رسیدم.   البته خیلی خوب می‌دانم کار خیلی سختی پیش رو دارم تا رضایت کادر فنی و هواداران را جلب کنم اما همه تلاشم را انجام می‌دهم و خیلی به موفقیت خودم امیدوارم. همیشه به این فکر می‌کنم که جام قهرمانی را در دستان آقا سید ببینم. و همین که خوشحالی کادر و کاپیتان و بازیکنان را ببینم برایم یک دنیا ارزش دارد چون می‌دانم میلیون‌ها هوادارمان چقدر از قهرمانی در آسیا خوشحال شده و جشن می‌گیرند .

بازی‎‌تان با نساجی لغو شد و شاید به دلیل کرونایی بودن چند بازیکن ذوب‌آهن، این بازی‌تان هم لغو شود، نگران دوری تیم‌تان از شرایط بازی برای دیدار فینال نیستی؟

بازی ما با نساجی به خاطر چمن مصنوعی آنجا لغو شد چون همه می‌دانستند بازی در این زمین چه مشکلاتی دارد. از بازی‌مان با ذوب‌آهن هم خبر ندارم اما اطمینان دارم تیم ما با برنامه‌ریزی دقیق، آماده در فینال حضور خواهد یافت .

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.