دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

روشن: چرا مظلومی سرپرست شد و 700 میلیون گرفت!

روشن: چرا مظلومی سرپرست شد و 700 میلیون گرفت!

حسن روشن پیشکسوت استقلال که مدتی بود سکوت کرده بود بعد از نتیجه مساوی که استقلال مقابل نفت در ورزشگاه آزادی گرفت، سکوتش را شکست و صحبت کرد.

ایران ورزشی: حسن روشن پیشکسوت استقلال که مدتی بود سکوت کرده بود بعد از نتیجه مساوی که استقلال مقابل نفت در ورزشگاه آزادی گرفت، سکوتش را شکست و صحبت کرد.

 روشن در خصوص بازی استقلال و نفت گفت: «قضاوت درباره کادر فنی زود است و باید فرصت دهند. 
اگرچه می‌دانم هواداران از شرایط تیم راضی نیستند اما مشکلات استقلال عدم مدیریت کلان است. وقتی مدیرعامل باشگاه انتخاب نمی‌شود، معنایش این است که همه سر کار هستیم.»
 روشن در خصوص سرپرستی تیم استقلال توسط مظلومی اینطور گفت: «مظلومی نباید پست جهنمی قبول می‌کرد. شنیدم قرارداد 700 میلیونی با استقلال بسته است که اشکالی ندارد.
 مظلومی دوست ما است اما وقتی سرپرست تیم می‌شود، دیگر کاری به مسائل فنی ندارد. چرا باید اکبر کارگرجم بیکار باشد و به او پست ندهند؟
 کسی که نیاز مالی دارد و به خاطر مسأله فرزندش روحیه هم ندارد. وقتی شنیدم پرویز مظلومی به عنوان سرپرست تیم استقلال انتخاب شده است، تعجب کردم. سرپرست کارش چیز دیگری است، مربیگری چیز دیگری. انتخاب پرویز مظلومی به عنوان سرپرست تیم نشان‌دهنده عدم مدیریت کلان در باشگاه است.»
 این پیشکسوت استقلال که می‌داند این روزها شرایط روحی هواداران اصلاً خوب نیست در این باره گفت: «می‌دانم حال هواداران استقلال خوب نیست، چون از نتایج راضی نیستند. پرسپولیس هم از لحاظ مدیریت مشکل دارد اما چون نتیجه گرفته‌اند، دیده نمی‌شود. قضاوت درباره کادر فنی زود است اما چرا از کمیته فنی استفاده نمی‌شود؟ امثال جواد قراب، نصرالله عبداللهی، بهتاش فریبا بزرگ هستند اما چرا حکم ندارند؟ چرا مطالبه‌ای از آنها نمی‌شود؟»
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.