جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

سید حسین حسینی: به عنوان بزرگ تر تیم پشت بازیکنان و رشید هستم

سید حسین حسینی: به عنوان بزرگ تر تیم پشت بازیکنان و رشید هستم

دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ اختلافی بین من و مظاهری نیست، بحث چند وقت پیش هم سوءتفاهم بود و بزرگش کردند

به گزارش ایران ورزشی، سید حسین حسینی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه، 19 آذر) گفت:

با صدر جدول 2 امتیاز فاصله داریم، انتقاداتی وارد است که شاید جاهایی هم درست باشد، اما باید اتحاد داشته باشیم، همدل و یکدل باشیم تا فصل را با موفقیت به پایان برسانیم.

او ادامه داد:

 محمود فکری تازه به استقلال آمده، هر مربی‌ای که وارد استقلال می‌شود سختی‌های خاص خودش را دارد، مانند تیم‌های دیگر نیست، تیم‌های بزرگ شرایط خاص خودشان را دارند، شرایط استقلال طوری است که چون چند سال است قهرمان نشده‌ایم صبر هواداران تمام شده، شانس فکری بوده که در این برهه تیم را تحویل گرفته، باید پشت او بایستیم و به او اعتماد کنیم. اگر هواداران یکدل نباشند، تیم امسال هم نتیجه نمی‌گیرد.

دروازه بان استقلال در مورد انتقادها در فضای مجازی هم گفت:

هواداران 5-4 دسته شده‌اند که این مساله برای تیم‌ها حاشیه درست می‌کند و دودش به چشم خود هواداران می‌رود. با این شرایط امسال هم نمی‌توانیم نتیجه بگیریم. سال‌های قبل برای پرسپولیس هم این شرایط وجود داشت، اما وقتی برانکو آمد همه هواداران و پیشکسوتان پشت او ایستادند. از هوادارانمان می‌خواهم پشت فکری باشند. ما در هفته دوم به فولاد باختیم و در هفته دوم فشار زیادی روی تیم ایجاد شد. درست است استقلال هستیم، باید ببریم و همه می‌دانیم که مساوی هم برای ما باخت است، اما باید صبر کنیم شرایط درست شود. امسال هم مدعی در لیگ کم است و اگر صبر داشته باشیم می‌توانیم به موفقیت برسیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در مورد رقابتی که بین او و رشید مظاهری به وجود آمده، گفت:

در هفته اول گل نخوردم، گل‌هایی که هم در هفته دوم خوردم، مقصر نبودم، در این مورد با محمود فکری هم صحبت کردم، اما صلاحدیدش این بود که در بازی بعدی بازی نکنم،. به عنوان بزرگ‌تر تیم وظیفه دارم پشت او باشم و از او حمایت کنم. در ابتدای فصل صحبت جدایی من بود و پیشنهاد‌اتی هم داشتم اما اینجا خانه من است، دوری از استقلال سخت است. در حال تلاش هستم تا برای تیم مثمرثمر باشم و هرچه فکری دستور بدهد انجام می‌دهم.

حسینی در مورد اختلاف با رشید مظاهری عنوان کرد:

هیچ اختلافی بین ما نیست، بحث چند وقت پیش هم سوتفاهم بود و بزرگش کردند. ما با هم صحبت کردیم، به عنوان بزرگ‌تر تیم وظیفه دارم پشت همه بازیکنان و همچنین رشید مظاهری باشم. امیدوارم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.