سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

داریوش شجاعیان: در این 4 سال به استقلال ظلم شد

داریوش شجاعیان: در این 4 سال به استقلال ظلم شد

داریوش شجاعیان بیان کرد زمین نفت تهرانسر در روزهای عادی بد نیست اما در روزهای بارانی نمی‌توانیم اینجا تمرین کنیم

به گزارش ایران ورزشی، داریوش شجاعیان در حاشیه تمرین امروز استقلال در خصوص این که چند فصل در این تیم با سرمربیان مختلف کار کرده و فکر می‌کند مشکلات استقلال ناشی از چیست، گفت:

در فصلی هستیم که با فصل‌های قبل قابل مقایسه نیست. ما کارمان را دیر شروع کردیم. تیمی که می‌خواهد به بازی‌های فشرده لیگ برسد، باید فرصت آماده‌سازی داشته باشد. ما این فرصت را در 20 روز داشتیم که روی شروع کارمان تأثیرگذار است، ضمن این که امسال از نظر امتیازگیری نسبت به سال‌های گذشته بهتر عمل کردیم.

او ادامه داد:

امیدوارم یک سری مسائل جلوی استقلال را نگیرد و یکسری حرف‌ها زده نشود، باید به کادر فنی و بازیکنان فرصت بدهیم که از نظر هماهنگی و بدنی به شرایط خوب برسند تا بتوانیم بازی‌های چشم‌نوازی را ارائه بدهیم.

شجاعیان در خصوص شرایط بدنی خودش تصریح کرد:

خودم شاید از آمادگی بدنی خودم راضی نباشم، اما تمام تلاشم را در زمین انجام می‌دهم تا به استقلال کمک کنم، کم نگذاشته‌ ام و اگر کادر فنی صلاح بداند باز هم در زمین برای تیم تلاش می‌کنم.

هافبک آبی‌پوشان در خصوص این که این تیم از نبود بازی‌ ساز رنج می‌برد،‌ گفت:

در مورد تیمی که خوب بازی نمی‌کند، تا تمرینات و شرایط را نبینیم، نمی‌توانیم قضاوت کنیم. در 4-3 سالی که در استقلال بودم، همیشه این بحث مطرح بوده، حتی زمانی که مجتبی جباری و جباروف هم در استقلال بودند این حرف را می‌ گفتند، اما همه تحمل کردند و خیلی هماهنگ شدیم. درست است که به قهرمانی نرسیدیم، اما به بالای جدول رسیدیم و نایب قهرمان شدیم.

او ادامه داد:

در این 4 سال به ما خیلی ظلم شد، تمرینات را دیر شروع کردیم، خیلی بد است که استقلال تمرین مناسب نداشته باشد. الان هم همین شرایط را داریم. این زمین شایسته استقلال نیست. استقلال مشکلات زیادی دارد، امیدوارم مدیران و وزارت ورزش کمک کنند که امکانات ما در شأن استقلال باشد، اگر همه همدل باشیم می‌توانیم به موفقیت برسیم.

شجاعیان در خصوص این که سرمربی تیم گفته زمین تمرین کیفیت خوبی دارد، عنوان کرد:

من در مورد روزهای بارانی گفتم. روزهای بارانی گفتم روی چمن مصنوعی تمرین کنیم که روی این زمین نمی‌توان به خوبی تمرین کرد. دیاباته را به خاطر تمرین روی همین زمین از دست دادیم، چون قبل از مسابقه بود و مجبور بودیم. نمی‌توانستیم به سالن برویم چون ممکن بود مصدومان بیشتری داشته باشیم. این زمین اگر هوا خوب باشد بد نیست، اما در روزهای بارانی زمین خوب نداریم.

او در خصوص تفاوت استقلال با رقیب در این مسائل و این که به نظر می‌رسد بین آنها تبعیض وجود دارد، گفت:

نمی‌دانم این مسأله به کجا برمی‌گردد، اما بعضی روزها و شب قبل از تمرین متوجه می‌شویم که در کجا باید تمرین کنیم. بارها شده وقتی در حال حرکت به سمت زمین نفت تهرانسر هستیم، به ما پیام دادند که به جای دیگری برویم. عوض شدن زمین تمرین خیلی بد است. هر هفته یک جا تمرین می‌کنیم. الان هم اگر باران بیاید اینجا نیستیم و جای دیگری تمرین می‌کنیم.

هافبک  استقلال در خصوص این که محتاط بازی می‌کند، گفت:

من حدود 400 روز بود که بازی نکرده بودم و به نظرم این مسأله تأثیرگذار است. دو بار دچار مصدومیت شدم. در بازی با پیکان محتاط‌تر بودم اما در بازی قبلی این مسأله کمتر شد و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

شجاعیان خطاب به هواداران استقلال گفت:

هواداران همیشه به ما لطف داشتند و پشتیبان ما و کادر فنی بودند. 4 سال است که اوایل فصل نتیجه نمی‌گیریم، اما همیشه آنها حمایت کردند. تیم شکل گرفت و به بالای جدول رسیدیم. امیدوارم امسال هم با حمایت‌ها و روحیه دادن‌هایشان به ما کمک کنند تا ان‌شاءالله قهرمان شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.