جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

بازی های ایتالیا و سوئیس را در گروه سوم دنبال می کنیم

جیانی اینفانتینو: دو تیم برای من و خانواده ام از هر تیمی مهمتر هستند

جیانی اینفانتینو: دو تیم برای من و خانواده ام از هر تیمی مهمتر هستند

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال پس از قرعه کشی مقدماتی جام جهانی در اروپا، این رقابت ها را به بهترین تورنمنتی که می تواند در سطح دنیا برگزار شود تعبیر کرد.

به گزارش ایران ورزشی، رئیس فدراسیون فوتبال، فیفا، امروز در مصاحبه با برخی رسانه های قطری درباره قرعه کشی رقابت های مقدماتی جام جهانی در اروپا و همچنین حضور تیم ملی قطر در این بازی ها به صحبت پرداخت.

او در ابتدا درباره حضور تیم ملی قطر در این بازی ها گفت: حالا دیگر می بینیم که قطر به طور کامل آماده برگزاری بازی های جام جهانی 2022 است چرا که همه شرایط را برای برگزاری بهترین بازی ها مهیا کرده است. آنها به زودی در مقدماتی جام جهانی به میدان می روند که در ابتدا در مقابله با تیم های اروپایی خود را محک بزند و پس از آن نیز موجب آماده ماندن تیم های اروپایی حاضر در گروه خود خواهد شد.

او درباره قرعه کشی این بازی ها گفت: قرعه کشی بسیار مهیجی برای برگزاری این بازی ها داشتیم و مسابقات فوق العاده ای را در پیش خواهیم داشت.

اینفانتینو درباره علاقه خود به یکی از گروه های این دوره از رقابت ها گفت: من ملیتی سوئیسی ، ایتالیایی دارم و به همین دلیل به گروه سوم مقدماتی جام جهانی در اروپا علاقه ای شخصی و ویژه دارم و به همین دلیل بازی تیم های سوئیس و ایتالیا را به صورت خانوادگی دنبال می کنیم.

رئیس فیفا درباره این دوره از رقابت های جام جهانی ادامه داد: همه ورزشگاه های محل برگزاری بازی های نزدیک به یکدیگر هستند و این نکته مهمی است. علاوه بر آن هوا در ماه نوامبر (آبان و آذر) بسیار مناسب و مطبوع است و قطعا تیم ها در بهترین سطح خود قرار خواهند داشت. قطر آماده است که از همه تیم های دنیا استقبال می کند و من نیز همه شما را به بهترین تورنمنتی که در سطح فوتبال دنیا اتفاق می افتد دعوت می کنم.

لازم به توضیح است که تیم ملی قطر در بازی های مقدماتی جام جهانی در اروپا به احتمال فراوان در گروه اول به همراه تیم های پرتغال، صربستان، جمهوری ایرلند، لوکزامبورگ و جمهوری آذربایجان قرار خواهد گرفت. در این میان باید به گروه مورد علاقه جیوانی اینفانتینو نیز اشاره کرد. او گروه سوم این بازی ها را که در آن تیم های ملی ایتالیا، سوئیس، ایرلند شمالی، بلغارستان و لیتوانی قرار دارند مد نظر خواهد داشت!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.