سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

کارت بازی سه روزه صادر می‌شود؟

رفع مشکلات پایه‌های پرسپولیس بعد از فینال!

رفع مشکلات پایه‌های پرسپولیس بعد از فینال!

 
به گزارش ایران ورزشی آنلاین روز دوشنبه، جعفر سمیعی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با مدیر آکادمی باشگاه و سرمربیان تیم‌های پایه جلسه داشت و قول داد به زودی مشکلات آنها حل شود. این دومین جلسه‌ای بود که سمیعی بعد از شروع مدیریتش با اعضای تیم‌های پایه برگزار می‌کند تا نشان دهد برای حل مشکلات آنها مصمم است.
در این جلسه غیر از محمد پنجعلی مدیر آکادمی پرسپولیس، سرمربیان تیم‌های پایه باشگاه هم حضور داشتند اما جالب اینجاست که سمیعی حل مشکلات تیم‌های پایه را به بعد از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا موکول کرد.
سمیعی به اعضای تیم‌های پایه گفته از آنجایی که تمام تمرکز ارکان باشگاه روی بازی فینال و موفقیت تیم در این بازی بزرگ است فعلاً نمی‌تواند مشکلات را حل کند اما قول داده حتماً بعد از آن مسابقه به مشکلات پایه‌ها رسیدگی کند.
در حال حاضر تیم‌های پایه پرسپولیس در ورزشگاه شهید درفشی‌فر تمرین می‌کنند و منتظر شروع مسابقات هستند اما هم مشکلات مالی دارند هم اینکه اصلاً کارت‌های بازی‌شان صادر نشده. مربیان و بازیکنان تیم‌های پایه پرسپولیس قریب 8 ماه پول نگرفته‌اند اما غیر از این به خاطر امضای رسول پناه پای قراردادهای مربیان و بازیکنان، هیأت فوتبال تهران گفته برای صدور کارت باید امضای مدیرعامل جدید پای قراردادها باشد. از این رو سمیعی دوباره باید قراردادهای جدیدی را امضا کند و کارت بازی صادر شود که این مسأله هم به بعد از بازی فینال موکول شده.
نکته عجیب اینجاست که مسابقات تیم‌های پایه تهران با کلی تأخیر از اوایل دی ماه شروع خواهد شد و مشخص نیست باشگاه چطور می‌خواهد مقدمات صدور کارت اعضای تیم‌های پایه را فراهم کند. برای مثال بازی‌های تیم جوانان از روز 4 دی ماه آغاز خواهد شد و باشگاه تنها سه روز وقت دارد تا قراردادهای جدید را به هیأت فوتبال تحویل داده و کارت بازی بازیکنان را بگیرد.
این مشکلات اولیه و عجیب تیم‌های پایه باشگاهی است که تیم اصلی‌اش در فینال آسیا حضور دارد و حالا یکی از نامدارترین تیم‌های قاره به حساب می‌آید اما اگر همین مسأله پرداخت نشدن حقوق اعضای تیم‌های پایه – که البته بسیار ناچیز است – طی 8 ماه و صادر نشدن کارت بازی‌شان در فاصله باقیمانده با شروع مسابقات را مد نظر قرار دهیم مشخص می‌شود این باشگاه در چه شرایطی به‌سر می‌برد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.