دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

یک روز به نفع سرخ ها در راه آماده سازی برای فینال

23 آذر حریف پرسپولیس مشخص می‌شود

23 آذر حریف پرسپولیس مشخص می‌شود

به گزارش ایران ورزشی آنلاین با مشخص شدن تیم‌های صعودکننده به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از منطقه شرق، دیروز قرعه‌کشی دو بازی این مرحله برگزار شد. طبق قرعه‌کشی به عمل آمده روز پنجشنبه تیم اولسان هیوندای کره جنوبی مقابل بیجینگ گوان چین قرار خواهد گرفت و سوون سامسونگ هم به مصاف ویسل کوبه ژاپن می‌رود.

جالب اینکه دو تیم سوون سامسونگ کره جنوبی و ویسل کوبه ژاپن در مرحله گروهی کنار هم قرار داشتند. همان گروهی که به خاطر کناره‌گیری نماینده مالزی بازی‌هایش با سه تیم برگزار شد و تیم گوانگژو اورگرانده با کاناوارو در میان تعجب همگان از دور مسابقات کنار رفت.

در آن گروه و قبل از تعطیلات کرونایی، ویسل کوبه در کره جنوبی و در تاریخ 30 بهمن ماه سال گذشته موفق شده بود سوون را با تک گل فوروهاشی در دقیقه 90 شکست بدهد اما بازی برگشت دو تیم همین جمعه گذشته در تاریخ 14 آذر در دوحه برگزار شد و در حالی که صعود ویسل قطعی به نظر می‌رسید، سوون سامسونگ دو گل به حریف ژاپنی‌اش زد تا مثل گوانگژو 5 امتیازی شود و تنها به خاطر تفاضل گل صعود کند. با این حساب این دو تیم به فاصله کمتر از یک هفته دوباره روبه‌روی هم قرار خواهند گرفت تا یک پای نیمه نهایی را مشخص کنند.

قرار است بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان در منطقه شرق هم روز 23 آذرماه در قطر برگزار شود و حریف پرسپولیس در آن تاریخ مشخص خواهد شد.

 
طبق برنامه چنانچه بازی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن شنبه آینده 22 آذرماه برگزار شود، یحیی گل‌محمدی به خواسته خود رسیده و یک هفته قبل از فینال آسیا تیمش در شرایط مسابقه قرار گرفته است و 6 روز زمان دارد تا آماده بازی نهایی شود. از سوی دیگر حریف شرقی پرسپولیس روز 23 آذرماه در مرحله نیمه نهایی به میدان خواهد رفت و 5 روز تا بازی با فینال زمان دارد.
البته پرسپولیس روز یکشنبه آینده 23 آذرماه درگیر سفر به قطر خواهد بود و از این حیث شاید شرایط برای دو تیم مساوی شود اما اگر پرسپولیس بتواند روز یکشنبه و قبل از سفر ریکاوری‌اش را انجام دهد – که ظاهراً همین‌گونه هم خواهد بود – از دوشنبه می‌تواند آماده بازی فینال شود و 5 روز می‌تواند برای این مسابقه تمرین کند.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.