جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

هیچوقت نفهمیدیم که بنزما شماره 9 است یا 10!

زیدان: من هرگز الکس فرگوسن رئال مادرید نخواهم شد

زیدان: من هرگز الکس فرگوسن رئال مادرید نخواهم شد

زین الدین زیدان بعد از بازی با مونشن گلادباخ و هدایت رئال مادرید به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا جایگاه خود را تثبیت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، زیدان در پایان بازی با مونشن گلادباخ راجع به اینکه آیا میراث او در رئال مادرید مانند سر الکس فرگوسن در منچستریونایتد (بیش از 20 سال حضور) خواهد بود، گفت:

من هرگز الکس فرگوسن رئال مادرید نخواهم شد، از این بابت مطمئنم. فقط می خواهم از کاری که انجام می دهم لذت ببرم. نمی دانم تا چه مدت اینجا خواهم بود، و به این فکر نمی کنم. خیلی خوش شانس هستم که در این باشگاه حضور دارم و با این بازیکنان کار می کنم. من حتی لحظات سخت را هم دوست دارم، نه فقط زمان هایی که پیروز می شویم... این لحظات بخشی از زندگی هستند، همچنین به عنوان یک شخص، در خیلی زمینه ها باید بهتر شوم اما نمی دانم تا کی. من برای مدتی طولانی در اسپانیا و مادرید زندگی کرده ام و می خواهم مدتی هم ادامه دهم. رئال مادرید همیشه تحت فشار قرار می گیرد و کار اینجا هیچوقت بدون فشار نیست!

 چیزهایی که به بازیکنانم گفتم را به شما نخواهم گفت، اما همه هواداران رئال مادرید می توانند به عملکرد امروز تیم درون زمین افتخار کنند.

تمدید قرارداد لوکا مودریچ

 همه بازیکنانی که اینجا هستند شایستگی اش را دارند. هر هفته می توانید اسم بازیکنان مختلفی را به من بگویید، و من دوباره همین جواب را به شما خواهم داد، که آنها شایسته حضور در این تیم هستند. آنها این را نشان می دهند و انجام این کار هر سه روز یکبار آسان نیست. آنها جایگاه خود را به دست آورده اند. مهم ترین ویژگی لوکا کیفیت و شخصیت اوست. او تا زمانی که بخواهد بازی خواهد کرد چون عطش لازم برای ارائه عملکردی فوق العاده را دارد. او در طول کارنامه اش این را نشان داده و گفته که می خواهد مثل خیلی از بازیکنان از جمله من در رئال مادرید بازنشسته شود. او از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است و کار با توپ مودریچ باورنکردنی است.

کریم بنزما

 مشخصاً خیلی خوشحالم چون به هدف خود رسیده ایم. تیم نشان داد که چه کارهایی می تواند انجام دهد، و می دانستیم که امشب چه چیزی در خطر است. کیفیت خود را نشان دادیم و شایسته صدرنشینی بودیم. کریم من را تحت تأثیر قرار می دهد اما تعجب نمی کنم. می دانیم چه توانایی هایی دارد. هیچوقت نفهمیدیم که او شماره 9 است یا 10! همیشه کارهای شگفت انگیزی انجام می دهد و این برای یک سرمربی عالی است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.