دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

معاوضه جدیدی بین بارسا و یوونتوس در راه است؟

معاوضه جدیدی بین بارسا و یوونتوس در راه است؟

یوونتوس به بارسلونا پیشنهاد معاوضه داگلاس کاستا، ستاره برزیلی خود با عثمان دمبله، وینگر گرانقیمت این تیم را ارائه کرده است.

قیمت روز بلیط هواپیما مشهدآندره پیرلو، سرمربی جدید یوونتوس علاقه چندانی به حفظ داگلاس کاستا ندارد و به نظر می رسد جدایی او از یوونتوس قطعی باشد ولورهمتون از لگ برتر که اخیرا دیگو جوتا را به لیورپول فروخته نیز از تیم های علاقمند به جذب داگلاس کاستا در فصل تابستان امسال است. اما شرایط در مورد عثمان دمبله متفاوت است و به نظر می رسد رونالد کومان روی او در فصل جدید حساب ویژه ای باز کرده است. وینگر گرانقیمت بارسلونا در سه سال اخیر بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده، اما به نظر این بار به مرز آمادگی رسیده و ممکن است دمبله در فصل جدید نقش مهمی در برنامه های سرمربی جدید بارسلونا داشته

 یوونتوس و بارسلونا در ابتدا بازار نقل و انتقالات تابستانی موفق به توافق برای معاوضه آرتور ملو و میرالیم پیانیچ شدند و حالا نشریه توتواسپورت اعلام کرد ممکن است به زودی مبادله دیگری بین این دو باشگاه صورت گرفته و دمبله راهی ایتالیا و داگلاس کاستا مسافر اسپانیا شوند.

ویژگی مشترک این دو بازیکن مصدومیت های متوالی در سالهای اخیر بوده و توتواسپورت مدعی شد هم دمبله و هم کاستا علاقمند به رخ دادن این معاوضه هستند و به همین دلیل احتمال زیادی در مورد توافق بین بارسلونا و یوونتوس وجود دارد.

آندره پیرلو، سرمربی جدید یوونتوس علاقه چندانی به حفظ داگلاس کاستا ندارد و به نظر می رسد جدایی او از یوونتوس قطعی باشد ولورهمتون از لگ برتر که اخیرا دیگو جوتا را به لیورپول فروخته نیز از تیم های علاقمند به جذب داگلاس کاستا در فصل تابستان امسال است. اما شرایط در مورد عثمان دمبله متفاوت است و به نظر می رسد رونالد کومان روی او در فصل جدید حساب ویژه ای باز کرده است. وینگر گرانقیمت بارسلونا در سه سال اخیر بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده، اما به نظر این بار به مرز آمادگی رسیده و ممکن است دمبله در فصل جدید نقش مهمی در برنامه های سرمربی جدید بارسلونا داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.