پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

کنعانی‌زادگان: فعلاً به استقلال فکر نمی‌کنیم، همه فکرمان السد است

ژاوی و شاگردانش باید از قهرمان ایران بترسند

ژاوی و شاگردانش باید از قهرمان ایران بترسند
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو

همه بازیکنان پرسپولیس با تمام وجودشان بازی می‌کنند تا هواداران را در منازلشان خوشحال کنند و موجبات جشن و خوشحالی آنها را فراهم سازند

محمدحسین کنعانی‌زادگان و خط دفاعی پرسپولیس با حضور دروازه‌بان جدید سرخ‌پوشان در حضور مهاجمان و وینگرهای بسیار خطرناک برزیلی تیم الشارجه حصاری قدرتمند کشیدند تا سایر بازیکنان پرسپولیس به ترکتازی بپردازند و با چهار گل تیم قدرتمند الشارجه را شکست داده و با صدرنشینی به موفقیت‌های بزرگتر فکر کنند. کنعانی زادگان در گفت و گویی اختصاصی با ایران ورزشی به سؤالات ما پاسخ داد.او درباره بازی مقابل الشارجه گفت:«طبق صحبت‌هایی که با ما شده بود فقط هدفمان پیروزی بود و ما برای برد و صعود هم‌قسم شده بودیم و به چیزی جز برد فکر نمی‌کردیم. در واقع اینقدر تیم خوبی هستیم و اهداف بزرگی داشتیم که چیزی جز برد و صعود راضی‌مان نمی‌کرد به همین دلیل از ثانیه اول و از شروع بازی و دمیدن سوت داور تا لحظه پایانی جانانه جنگیدیم و پیروزی بزرگی را کسب کردیم. در این بین باید از این نکته حرف بزنم که کادر فنی و آنالیزورهای ما واقعاً خیلی خوب تیم الشارجه را برای ما آنالیز کرده و نکات بسیار خوب و کلیدی از تیم اماراتی را برای ما تشریح کرده بودند به شکلی که تمام نقاط ضعف و قوت تیم حریف را می‌دانستیم از همین رو با بازی با صلابت و هدفمند تیم الشارجه را تحت فشار قرار دادیم و با بازی هوشمندانه هم به خواسته‌مان رسیدیم. ما تیم خیلی خوبی داریم و برای هواداری که داریم با دل و جان بازی می‌کنیم و خیلی دوست داشتیم که خوشحالی آنها را ببینیم و آنها را شاد کنیم و خدا را شکر که شرمنده‌شان هم نشدیم و همه آنها را از برد پرگل تیممان شاد و مسرور ساختیم. در مورد چهار گل نمی‌توانم حرف خاصی بزنم اما آنقدر انگیزه و اراده‌مان برای برد قوی بود که به چیزی جز پیروزی و صعود فکر نمی‌کردیم.»
او در پاسخ به این سئوال که فصل قبل تیم السد را در ورزشگاه آزادی با دو گل شکست دادید، آیا این بار هم قادرید از سد شاگردان ژاوی بگذرید، گفت:«شرایط بازی در ورزشگاه آزادی با سایر زمین‌ها واقعاً متفاوت است. در حال حاضر هم تیم السد نسبت به قبلش خیلی فرق کرده و تغییر داشته است. آنها بازیکنان خوبی گرفتند و اکثر بازیکنان قبلی‌شان را هم حفظ کرده‌اند. من فکر می‌کنم خط حمله السد قوی است و نقطه قوت این تیم محسوب می‌شود اما ما هیچ ترسی از ژاوی نداریم چون ما قهرمان چهار سال ایران هستیم و تیمی هستیم که به فینال آسیا هم رسیده بنابراین فکر می‌کنم ژاوی و شاگردانش باید از قهرمان ایران بترسند.»

کنعانی زادگان درباره عملکرد خوب حامد لگ هم گفت:«یادتان باشد زمانی که حامد تازه به پرسپولیس آمده بود با خود شما مصاحبه کردم و اطمینان دادم که حامد واقعاً دروازه‌بان خیلی خوبی است و اطمینان دادم که به خوبی می‌تواند از دروازه پرسپولیس حفاظت کند و روند رو به رشدش را در پرسپولیس ادامه دهد و خوشحالم حامد به تیمی آمد که واقعاً آن را دوست داشت و با همه وجودش تلاش کرد و موفق شد در تیم ما بهترین کارآیی را داشته باشد.»

نکته عجیب بازی پرسپولیس و الشارجه، درگیری لفظی کنعانی زادگان با شجاع خلیل زاده بود. او درباره این اتفاق هم توضیح داد:« داور خیلی سریع در آن صحنه سوت زد و بازیکن حریف هم با زرنگی و فرصت طلبی قصد داشت به توپ ضربه بزند که حامد آن را به خوبی دفع کرد. هیچ کدورتی هم بین من و حامد وجود ندارد. در پرسپولیس همه بازیکنان با هم رفیقند و بعد از بازی هم همه چیز تمام می‌شود. در حین بازی به خاطر فشار بالا گاهی مشکلاتی به وجود می‌آید که در پایان همه چیز حل می‌شود و می‌رود.»

و سئوال آخر؛ دربیِ آسیایی: « الان راجع به استقلال حرفی ندارم چون فعلاً به این تیم فکر نمی‌کنیم و همه فکر و تمرکزمان روی دیدار با السد معطوف است.»

 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.