جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

شرکت تیاگو سیلوا در کلاس‌های مربیگری

شرکت تیاگو سیلوا در کلاس‌های مربیگری

مدافع باتجربه تیم فوتبال چلسی گام‌های اولیه به منظور ورود به عرصه مربیگری را برداشته است.

به گزارش ایران ورزشی، تیاگو سیلوا که تابستان اخیر پس از هشت سال حضور در پاری‌سن‌ژرمن، با قراردادی یک ساله با قابلیت تمدید برای سال دوم به تیم فوتبال چلسی ملحق شد، در حال انجام اقدامات اولیه برای ورود به عرصه مربیگری است. بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «گلوبو اسپورت» برزیل، سیلوای 36 ساله در کلاس‌های مربیگری درجه «B» که کنفدراسیون فوتبال برزیل به صورت آنلاین برگزار کرده، شرکت کرده است.

همچنین فیلیپه لوئیز 35 ساله که در حال حاضر در تیم فلامنگو عضویت دارد و پائولینیو مهاجم کنونی گوانگژو اورگراند نیز در این کلاس‌های مربیگری آنلاین شرکت کرده‌اند و به نظر می‌رسد آنها هم قصد دارند پس از آویختن کفش‌های خود، وارد عرصه مربیگری شوند.

در کنار این دوره آنلاین مربیگری، تیاگو سیلوا به همراه دو بازیکن برزیلی دیگر هر موقع که شرایط کرونایی اجازه داد، باید در کلاس‌های حضوری مربیگری کنفدراسیون فوتبال برزیل شرکت کنند تا ارزیابی‌های لازم از آنها توسط مدرسان این کنفدراسیون صورت بگیرد.

سیلوا این فصل در 11 بازی از رقابت‌های مختلف، آبی‌پوشان لندنی را همراهی کرد و ضمن ارائه عملکرد خوب از خود، یک گل نیز به ثمر رسانده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.