پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

سرمربی تیم محرمی متهم پرونده فساد مالی/ مامیچ ممنوع‌الخروج و توافقش با امارات منتفی شد

سرمربی تیم محرمی متهم پرونده فساد مالی/ مامیچ ممنوع‌الخروج و توافقش با امارات منتفی شد

اتهاماتی که به سرمربی تیم فوتبال دیناموزاگرب نسبت داده شده است، حضورش را در تیم ملی فوتبال امارات منتفی کرد.

به گزارش ایران ورزشی، هفته گذشته رسانه‌های اماراتی از توافق فدراسیون فوتبال این کشور با زوران مامیچ سرمربی کروات باشگاه دیناموزاگرب کرواسی و مربی فعلی صادق محرمی خبر داده بودند، اما به نوشته روزنامه الاتحاد این مربی یکی از متهمان پرونده فساد مالی است و اجازه خروج از کرواسی را ندارد.

روزنامه الاتحاد در این مورد نوشت: «فدراسیون فوتبال امارات نام زوران مامیچ را از فهرست گزینه‌ها خارج کرد، چراکه این مربی یکی از متهمان پرونده فساد مالی ورزشی در کرواسی است و در راستای انجام تحقیقات و بررسی‌های مرتبط فعلاً اجازه خروج از این کشور را نخواهد داشت. گفته می‌شود دادگاه این پرونده در ماه ژانویه برگزار خواهد شد.»

مامیچ پیش از این هم به همراه برادرش یکی از متهمان پرونده فساد در فوتبال و قرارداد مشکوک برخی از بازیکنان بود که این اتهام را با قاطعیت رد می‌کرد.

فدراسیون فوتبال امارات همچنان شرایط سایر گزینه‌های موجود از جمله رودولفو ارووپارینای آرژانتینی، تن کاته هلندی، کوزمین رومانیایی و مهدی علی اماراتی را بررسی می‌کند. حتی احتمال بازگشت مارویک هلندی به تیم ملی امارات هم در شرایط فعلی وجود دارد. پیش از این وینفرد شفر سرمربی سابق باشگاه استقلال هم یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی امارات بود که با مخالفت کمیته تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال این کشور از فهرست خارج شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.