سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

آرتور: سخت است بگویم بارسلونا با من بد کرد یا نه/ بازی در سری A در ابتدا برایم خیلی سخت بود

آرتور: سخت است بگویم بارسلونا با من بد کرد یا نه/ بازی در سری A در ابتدا برایم خیلی سخت بود

هافبک برزیلی تیم فوتبال یوونتوس درباره وضعیت خود در این تیم صحبت کرد و اینکه چه شد که تیمش توانست تیم سابق او را در لیگ قهرمانان شکست دهد.

به گزارش ایران ورزشی، آرتور ملو درگفت‌و‌گو با نشریه مارکا، به پیروزی 3 بر صفر سه‌شنبه یوونتوس مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد و گفت: ما بارسلونا را با دقت آنالیز کرده بودیم و کادر فنی‌مان زمان زیادی را صرف بررسی نقاط قوت و ضعف این تیم کرد. به همین دلیل کم و بیش می‌دانستیم که در جریان بازی چه اتفاقاتی می‌دهد. می‌خواستیم در گروه‌مان اول باشیم و به همین دلیل باید 3 گل می‌زدیم. می‌دانستیم کار سختی است اما واقعاً باور داشتیم که می‌توانیم و یوونتوس هم آنقدر پرمهره و باکیفیت هست که هر چیزی که روی آن تمرکز کند را به دست آورد. ذهنیت ما در بازی برگشت‌مان مقابل بارسلونا با بازی رفت در تورین خیلی فرق داشت. می‌دانستیم که اگر خوب بازی کنیم می‌توانیم باخت بازی رفت را جبران کنیم و توانستیم. در نوکمپ منسجم‌تر بودیم به خصوص در 30 دقیقه ابتدایی. با این حال من فکر می‌کنم تغییری که بازی‌مان نسبت به بازی رفت داشت، بیشتر روانی بود.

آرتور برای بازی مقابل بارسلونا به خانه تیم سابقش برگشت. او تابستان امسال برخلاف میل باطنی‌اش مجبور به ترک بارسلونا و با میرالم پیانیچ معاوضه شد. او اما می‌گوید که رسانه‌ها بیش از اندازه این مسئله را بزرگ کردند.

آرتور افزود: موضوع جابجایی من بیشتر از چیزی که می‌خواستم مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. زمانی که فهمیدم از بارسلونا می‌روم، سعی کردم که همه چیز را درست انجام دهم. گفتن اینکه بارسلونا با من خوب رفتار کرد یا بد سخت است اما من می‌خواستم که اوضاع به گونه‌ای دیگر باشد. حالا به یک باشگاه بزرگ آمده‌ام و می‌خواهم در جهتی جدید حرکت کنم. در بدو ورودم به یوونتوس کمی اذیت شدم چون سبک بازی در اینجا کاملاً متفاوت بود. من خوش‌شانس بودم که درست زمانی به یوونتوس آمدم که یک مربی مانند پیرلو که خودش در پست من بازی کرده بود، تیم را هدایت می‌کند. او در این سطح از مسابقات تجربه فراوانی دارد، پس تنها کاری که من می‌توانم انجام دهم این است که سرم را پایین بیندازم و به حرفش گوش کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.